Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkakörben dolgozik a...

Milyen munkakörben dolgozik a legtöbb buta/ tudatlan/ műveletlen ember?

Figyelt kérdés

Egy ideig gyári munkàra kényszerültem, és rendesen kiàbrandito volt mennyi ott a buta, tudatlan ember. Kivételek mindig vannak, nem mindenki ilyen ,de a többség igen.

A fogaik kirohadva, szívják a cigit doboz számra, a hajuk lenöve, letörve vállig , és ehez társul még a 3 centis műköröm.Semmi más témájuk nincs mint az aktuális tiktok trendek, meg hogy mit láttak a facebookon. Emelett ami megy még az a Győzike, meg az Irénke. Nevetnek rajtuk, de nem veszik észre hogy kb azonos szinten vannak ezekkel a " sztàrokkal". Minden második szavuk káromkodás, igazán dolgozni sem akarnak, csak huzzàk a szájukat, és várjàk a nap végét.

Megveszik a legujabb iPhonet, és hasonló luxus cikkeket részletre, mintha olyan létfontossàgu lenne. Az életüknek semmi célja nincsen.. csak vàrjàk a hétvégét.

Sok ilyen dolgot csinálnak, amit én nem értek, de nem is akarok. Amíg ott dolgoztam abban a fel évben kb ezeket vettem észre.

Másnak is vannak ilyen észre vételei? Más munkahelyeken/ gyárakban is ilyen emberek vannak?


2022. jan. 12. 16:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%

Ok, es?

Nyilván aki nem elég értelmes a tovabbtanulashoz, abból se építészmérnök, se agysebesz nem lesz. Minél egyszerűbb a munka, annál egyszerűbb emberek végzik.

Mi a célod q kérdéssel mások megalázásán és kigunyolasan kivul?

2022. jan. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Én diák munkába mentem gyárba. 3 napig dolgoztam és nem mentem többet. Nem is a munka volt rossz, hanem a többiek. Annyira idióták, hogy én nem vagyok képes ilyen emberekkel együtt dolgozni. xd

Később biztonsági őr voltam. A kollegák egy fokkal már jobbak voltak, de még így is volt pár nagyon fura egyén. Ah de trágya emberek. Ebédlőasztalnál büfögnek finganak és butábbak mint a kutyám. A takarítok érdekes módon normálisabbak voltak. Persze közülük is volt olyan aki annyira idegesített azzal, hogy csak mondta és mondta, hogy a gumibottal veregettem magam fejbe közben. Persze nem tudta miért csinálom és csak nevetett rajta. Mindenesetre felmondtam. ^^

Mindenhol van kivétel azért.

Ismerősöm olyan családoknak segít akik hátrányos helyzetbe kerültek. Ott is ahogy megjön a fizu rögtön mennek a mekibe zabálni. Mintha milliomosok lennének úgy élnek. Az ingyen kajákat nem viszik mert az nem elég jó nekik. Vagy pedig meg kell csinálni és az már túl melós. Úgy élnek mint a gazdagok 1-2 napig, utána pedig éhezés a kövi fizuig.

2022. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

2-es. Látom, te érted 😄

Pacsi

2022. jan. 12. 16:58
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Győzikét sokan lehúzzák de azok pusztuljanak is dolgozni, őt azért tartják a cigányok szégyenének mert mer hülyéskedni, de meg van mindene.


Mivel tisztán kivehető a kérdésedből hogy cigányok között dolgoztál, most erre milyen választ vársz? Igen, vannak ilyenek a társadalomban, és tőlük még van lejjebb is, van olyan aki sok évet lehúzott börtönben és csak a család nyomására nem csinál már balhékat, azért jár el dolgozni.

Nekik a felszínes élet, család fontosabb.


Mindenhol ilyenek igen, én dolgoztam büntetett előéletűvel, 17 évesen gyereket vállaló csajjal is, mindenfélével mondhatni.

Mondjuk én kamasz koromig közöttük nevelkedtem és láttam csúnyább dolgokat is az életben amit magyarok java része nem hogy tapasztalni, látni sem fog.


Ahova csak fizikai erő, nagyon minimális tudás szükséges ott vannak a társadalom szélén tengődők, én azért nem húzom le őket mert nem ismerjük egymást, én ott rontottam el fiatalon hogy nem előnyömre használtam az internetet, számítógépet így 8 év függőség miatt ráment a tanulmányom az akkori időkre. Bezzeg az okosok mai napig mondják hogy olyan választékosan beszélsz, jó téged hallgatni, keresik a társaságomat, no de miért ragadtam le itt? Talán mert segítség nélkül nem tudok felkapaszkodni, nincs aki ajánljon valamit, hát ezért.

2022. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Én gyárban dolgozom és valóban vannak buta emberek. Azonban én többre tartom ezeket az embereket, mint az ilyen nyafogós, fellengzős sznobokat, akik 15 kiló felemelésétől már sírva fakadnak.
2022. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Mert egy-két napig úgy érzik, hogy ők is olyanok, mint a "többiek". Kívülről nézve nem túl logikus, de nekik fontos. Érdemes Ritók L. Nóra blogját olvasgatni a témában.

Egyébként egy 3H-s településről kitörni nem egyszerű, főleg mivel az alapok hiányosak.

Irénke a mérföldkő, hogy nála jobbak, de van aki szereti tényleg. Engem speciel idegesít, de nem rá haragszom, hanem azokra, akik ezt teszik vele, hiszen szerencsétlen nem tud különbséget tenni, hogy vele vagy rajta nevetnek. Honnan is tudhatná?

2022. jan. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

6os.

Egyetlen 1 kisebbségi sem volt a gyàrban, és én nö vagyok, szintén nök azok is ,akikről írtam .

(Veszprem megye.)

2022. jan. 12. 17:07
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, én egyik munkahelyemen se arra összpontosítottam, hogy a munkatársaim értelmi képességei és életvitele fölött ítélkezzek, hanem arra, hogy jó minőségű munkát végezzek és elégedett legyen a vezetőség a teljesítményemmel.
2022. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Mo. az az ország, ahol kivétel nélkül, az összes területen, szakterületen ilyenek vannak.
2022. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Segédmunkásként dolgozom.Értem amit írsz,találkoztam már pár ilyen emberrel.Persze én sem vagyok egy idegsebész adjunktus szinten.Elvagyok ilyen emberek mellett,ha velem nem rosszindulatúak.Az,hogy nekik ez jó vagy sem,vagy mi az életcéljuk,nem érdekel.Sokkal jobban zavar a főiskolát végzett,kisebbségi komplexusos főnököm,aki mellett hiába igyekszem legjobban csinálni a munkám,ha hibázom,kaján mosollyal kicsinyel le mintha csak ezt várta volna,mások előtt megalázó megjegyzéseket tesz rám,mert neki romokban a magánélete,vagy éppen felidegesítette az igazgató.Dolgoztam már sok helyen,különböző gyárakban,konyhai kisegítőként,telefonkezelőként,hogy csak egy párat említsek.És így 40 évesen,ezt a tanulságot vontam le az egészből.
2022. jan. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!