Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktatok szorongani, stressze...

Szoktatok szorongani, stresszelni a munka miatt? Vagy ha pl túl sokminden nehezedik rátok a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés

Főleg multis működésben látom pl általánosnak ezt, mint a robotok, hogy rengeteg mennyiségű munka van, amit ránk tolnak és 8 órában el kéne végezni, de kb lehetetlen. Vagy pl új feladatok/feladatkörből kifolyólag, ami nem rutin és bármi válik elsülhet. És nincs kihez fordulni kérdés esetén mindig.


A vége vagy (fizetetlen túlóra), a határidős dolgok miatt vagy stressz. Vagy van aki tényleg képes meghúzni a határt és letenni a dolgokat munka idő végén.


De néha nyomasztó ez a mokuskerék, annyi időt elvesz az életünkből/napinkból, sokszor nap végére mentálisan is így lefáraszt, hogy semmihez sincs itthon erőm… egyszerűen ez a működés nem ideális.



2022. nov. 6. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Multinal vagyok, es melo lenne meg vagy plusz 10 embernek.

De senki se stresszel.

2022. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szoktam stresszelni, igen. Elég nehezen kezelem, de még élek.
2022. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. úgy értem, hogy sok beérkező feladat van és határidőket szabnak, amit nem mindig reális teljesíteni.
2022. nov. 6. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyi dolgozó vagyok, a lelkem egy darabja már halott a kollégák miatt részben. És nem túlzok. Sokáig azt hittem túlzok de nem. 12 óra helyett van, hogy 14-et dolgozok majdnem és még ígyis versenyt futok az idővel. Volt olyan napom, amikor délután konkrétan nem tudtam kifújni az orromat hosszú perceken keresztül, mert annyi időm nem volt, hogy elnyúljak egy zsepiért. Vagy volt olyan, hogy nem tudtam elmenni megnézni megjött-e...órákon keresztül... És hány ilyen van... Meg amikor az agresszív beteg ver, meg fejen b@sz a térdkalácsával mert hót részeg, aztán mosd ki mosolyogva a sz@rból miután majd eltörte a kezed....
2022. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezeketva feladatokat olyan köcsögök osztják, akiknek fingjuk sincs a valós munkáról, egész életükben csak mások vérét szívtàk.

Én azt látom, hogy aki reális munkát végez, az stresszes, semmire nincs ideje. Ez így valóban élhetetlen és ideje lenne tenni ellene.

2022. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Óó nekem "jó barátom" a stressz és a szorongas, a túlórával együtt a hétköznapokon, gyakorlatilag az összes munkanap során. Multinál vagyok viszonylag kezdő viszonylag fontos beosztásban, szerintem legalább 3 ember feladatát csinálom, a felelősség nagy, a ahogy a határidők nyomása is. Sokszor sírok, ki tudok borulni, de ezt próbálom leplezni, hiszen rám mindig mindenki számíthat. A főnököm sosem stresszel, de ő ott van 20 éve :)
2022. nov. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Elso vagyok.

Le vagyunk maradva tobb heti munkaval, aminek a hatarideje rég lejárt. A főnökök kaparják a falat, a munkasok mottoja meg: nem azert fizetnek hogy aggodjak.

2022. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!