Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha tanultam valamit az egyetem...

Ha tanultam valamit az egyetemen és az nem érdekel tudok vállalni olyan munkát ami teljesen más?

Figyelt kérdés

Nos jelenleg minőségbiztosítási gyakornok vagyok egy autóipari cégnél. Ha minden igaz pár hónapon belül végzek. Viszont nem igazán találom ebben a helyem, jobban érdekel a logisztika. Anno dolgoztam logisztikai munkakörben gyakornokként az nagyon bejött. Mennyire van lehetőség/esély arra hogy másik munkakörbe próbáljak meg dolgozni pl beszerzőként, logisztikusként, fuvarszervezőként?

Tudtok valami javaslatot ezzel kapcsolatban mondani?

Így hogy én most nem ezt tanulom mennyire lennék lemaradva?



2022. nov. 23. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Hát nézd. Van ismerősöm, aki matematikus bsc-vel pszichológia msc-re jelentkezett, és elvégezte. Szóval simán van esélyed. A munka nagyját úgyis a munkahelyen tanulod, sok esetben a papír csak arra kell, hogy idiótákat ne vegyenek fel.
2022. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Logisztika okj-t erdemes elvegezni?
2022. nov. 23. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van ismeros akk siman, ha nincs akk nem art a papir..
2022. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én informatikát tanultam, most állatenyésztésbe vagyok. Szóval igen. Bizonyos kereteken belül azt csinálsz amit akarsz, ha értessz hozzá. Nyilván orvos vagy ügyvéd nem lehetsz.
2022. nov. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!