Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mondtàl màr fel elviselhetetle...

Mondtàl màr fel elviselhetetlen kolléga miatt?

Figyelt kérdés
Mit csinàlt ez a kolléga, nem bàntad meg, hogy a munkahelyet miatta kellett otthagyni?
2022. nov. 26. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kétműszakos munkahelyen (kaszinó éttermében mosogatás) kolléganő kinyalta magának, hogy neki sose kelljen az esti-éjszakai műszakban dolgoznia, mert hogy ő messze lakik, meg fél egyedül menni haza sötétben, és így mindig csak nappal dolgozott, én viszont miatta jobbára csak este-éjszaka. Így neki például sose kellett műszak végi nagytakarítást csinálnia, mert ugye amikor a nappalos műszak végzett, akkor csak símán átadta a placcot. Fél év után meguntam, mert már kikészültem az állandó éjszakázástól, és eljöttem.
2022. nov. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyszerűen egy köcsög volt, beszólogatott mindenért, előadta hogy mennyire menő, meg hogy mennyi mindent csinált, és mennyire leterhelt (persze nekünk nem szólt hogy segítsünk), stb.

Én is kb fél évig hallgattam, aztán amint lett másik hely, egyből mondtam is, hogy nekem elég volt.

2022. nov. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

nem velem történik de a munkahelyemen.


a puszta tények. 1 iroda benne 3 tyúk. Az egyik tyúk 6-8 éve ott van.

A másik két tyúk meg fél max 1 évente cserélődik mert nem bírják elviselni az 1 tyúkot.


A főnök meg tétlenül nézik hogy pár havonta 1 ember miatt elmegy 2 másik.

Hogy ez kinek jó nem tudom.

2022. nov. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan f.szságokat kérdezett.

Napi 12 órában folyamatosan.

Például, hogy sz.rás után próbáltad-e az ülőke fedelét wc papírnak használni.

2022. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt egy megkeseredett kollegina. 40 éves lehetett. Úgy kezdett betanításomkor, hogy szidta az elődömet. Amikor elmentem, engem szidott. Elviselhetetlen volt. Pasija se volt. Megkeseredett tyúk volt. Azóta se bírják mellette.



Másik melóhelyen kettyós volt a kollegina. Mikor előléptették, és ezáltal a főnökömmé vált volna inkább felmondtam.

Paranoiás volt, és kötekedő. Beképzelt irreális dolgokat. Például azt, hogy elkaphatja a rákot attól a kollégától, akinek rákos volt a férje. Meg látta, hogy az ő kislányára hogy nézett xy.

Azóta panaszkodnak, hogy magában beszél ezzel zavarja az irodában a többieket.

2023. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!