Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Férfi kollégám kiabál velem,...

Férfi kollégám kiabál velem, mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Odajött egy mondva csinált ürüggyel hogy legközelebb tegyem arrébb papírokat a raklapra, mondom én hogy jó, megbeszéltük.

Erre ő kikelt hitéből alpári stílusban beszélt velem, hogy mi az hogy így tettem oda a papírokat meg úgy, mondtam neki ne lovagoljon rajta már megbeszéltük, legközelebb úgy fogom csinálni. És ő tovább mondta a magáét, mondtam neki hogy hagyja abba, erre ő folyamatosan megállás nélkül mondta, erre én: se eleje se vége hagyjál már békén, aztán kiabálva ordítozva mondta megint hogy nem érted meg, én meg mondtam neki hogy velem ne kiabáljon, erre fogta magát 120 s-szal targoncával elment, és így lezárult az egész. Kinek lehet szólni? egy nővel kiabálni egy férfi kolléga szerintem undorító. Egyszerűen nem tudom hova rakni. Kezdett erőszakoskodni nem kopott le. Legközelebb majd elkap valahol és jól....simán kinézem ebből az emberből. Mit kéne tennem? Nem akarom hogy kirúgjanak, nem teheti meg ok nélkül bele kössön egy nőbe. nem csináltam semmit. szerintetek?



2022. dec. 7. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
HR/Legközelebbi főnököd.
2022. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
A munkahelyen ha nő vagy férfi úgy kell csinálni a dolgokat ahogy mondják. Nem legközelebb rakod úgy, hanem ott és akkor korrigálod. Gondolom azért mondta mert nem mindegy hová pakolsz. Ha targoncás meglehet akadályozod a munkáját azzal hogy tetszőleges helyre pakolsz. Aztán még flegma is vagy. Az ilyen munkahelyeken meg sajnos a konfliktuskezelés 0, munkahelyi kultúra a béka segge alatt, mellesleg mindenki ki van égve, idegroncs. Bizony vannak ordítozások.
2022. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
És nem kérek privát üzenetet. Szerintem ez a kérdés nem arról szól, hogy nő vagy, vagy sem. A kollégád feszült, idegroncs volt, gyanítom mással is az lett volna. Hogy te mit csináltál arról meg fingunk nincs, nem ismerem a munkahelyed. Lehet már te vagy az 500. aki nem jó helyre dobálja a papírokat és neki az nem jó ott, és elege van.
2022. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
#3 akkor se elfogadható hogy így kikel magából. Én 2 éve tanítok be újakat, meg régieket is. 10 000x ismétlem magam.. mégse ordibálok senkivel.
2022. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Persze, meg szerintem sem így kéne annyit mondtam hogy a dolog nem fekete-fehér, ha valaki vagy valakik valamit mindig sz.rul csinálnak és ezzel akadályoznak a munkádban, vagy megnehezítik a dolgodat az idegesítő, frusztráló tud lenni és mivel ezeken a helyeken a munkahelyi kultúra 0, ezért gyakran ordibálás a vége. Én is láttam már ilyen jelenetet, de akármennyire nem tetszett volt hogy igaza volt a másiknak, csak másképp kellett volna. Persze vannak akik szimplán hülyék, a HR leszarja, szóljon a felettesének ebben az esetben és ha tényleg tök indokolatlanul ilyen akkor majd valamit kezdenek vele, feltéve ha esetleges távozása után tudnak szerezni más targoncást a helyére, ha nem akkor ott marad. Tudom sajnálatos, de ez a valóság, szomi meg minden de ez van és nem fogsz különleges bánásmódban részesülni csak mert nő vagy.
2022. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rendőrség, ha erőszakos.
2022. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Én meg mondtam volna neki hogy ordítspna feleségevel ne velem...hogy beszélhet így valaki egy nővel...
2022. dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell kiemelni, hogy egy NŐVEL nem beszélhet senki így, normális munkahelyen (de nem csak munkahelyen, hanem sehol) SENKI SENKIVEL nem beszélhet ilyen stílusban (nő vagyok). Jelentsd a közvetlen főnöködnek/HR osztálynak (már ha van ilyen nálatok).
2022. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!