Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 5% "emelést" 2 év után jogosan...

5% "emelést" 2 év után jogosan tartok kevésnek?

Figyelt kérdés

Nyáron kaptam, akkor kb. 1.5 éve voltam ott, most januárban lesz, hogy itt vagyok két éve és a főnök azt mondta, hogy majd talán lesz valami, de %-ot nem tudott mondani, meg semmi konkrétumot igazából.

Engem sokkal jobban zavar az, hogy nyáron mindössze 5%-ot kaptam, főleg úgy, hogy az egyik legjobb vagyok a csapatban, de akkor nem tettem szóvá csak most í]y hogy már meglesz a két évem.


2022. dec. 17. 12:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Április-május értékelés, béremelés és a júniusi fizetéstől érvényes, amit júliusban kapunk meg.

2021. januárjában kezdtem.

2022. dec. 17. 14:33
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor ez legalábbis megmagyarázza, miért nem kaptál tavaly. Az újaknak sok helyen nem adnak pár hónap munkaviszony után, akkor még az aktuális kialkudott fizetés a mérvadó. Idén pedig ezek szerint nem vitték túlzásba az 5%-kal.
2022. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Elmennék 1-2 helyre interjúzni, hogy tényleg megtudjam mennyi is az annyi.


Pár ajánlat után oda mennék a főnöközhöz és az ajánlatok átlagát elkérném tőle, hiszen az egy rális összeg lenne, anélkül hogy bármit is mondanék arról, hogy interjúztam máshol is.


Amikor visszautasítja és kérdőre vonna milyen alapon kére ilyen "magas" emelést, akkor elmondanám, hogy több helyről kaptam ajánlatot hasonló munkakörre és ott ennyit fizetnének.


Megnézném a reakcióját és attól függően vagy váltanék vagy maradnék.

2022. dec. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!