Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt megcsinálhatja a főnököm? ...

Ezt megcsinálhatja a főnököm? Most helyezkedtem el életem első munkahelyén biztonsági őrként 22 éves vagyok. A főnök azt mondta, hogy este kijön ellenőrizni és ha alszok szétveri a fejem.

Figyelt kérdés

Így is nagyon ideges vagyok, életem első 24 órája, és akkor még a főnököm is veréssel fenyeget.

Lassan leszáll az est és messze még a reggel.

Azon is gondolkodtam, hogy hazamegyek.



2022. dec. 30. 14:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ha este jön és bunyózni akar, akkor felpakoljak neki?

Akkor hátha meglepődne, hogy nem vagyok olyan besz@ri mint aminek gondol.

2022. dec. 30. 15:17
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Már rég ott hagytam volna egy ilyen helyet. Fenyegesse az anyját, biztos narkós.
2022. dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
21%
Szia vagyonvédelem ben vagyok vezető pozícióban őröket vezeték őröket ellenőrzök nem lehet hogy mivel itt alapból srácok dolgoznak többnyire nem lehetséges az hogy ez csak úgy mondta félig viccből senki nem fogja szétverni a fejed ne aggódj, A mi cégünk nél az ilyen vezetői pozícióban lévő emberek nagyon inteligensek kifogástalan megjelenésünk van figyelünk a részletekre azért és nem beszélünk így az alkalmazottakkal de ettől függetlenül nálunk is van olyan kolléga aki vagyonőrök et vezet és az ő területén ilyeneket mond viccből nem gondolja komolyan ne parázz ennyire rá hogyha jó a telephely inkább azon igyekezz hogy próbálj megfelelni tényleg ne aludj meg nyilván a feladatodat lásd el ugye az általános vagyonőr i feladatokat tartsd is tartod be a szabályokat nem lesz semmi baj ne parázz rá a helyzetre!
2022. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem alszol, akkor nem akar bunyózni. De a legkevésbé se jó ötlet, ki tudja, melyikőtök az erősebb. Még a végén a rendőrségen fejezed be a munkaidődet.
2022. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem csinálhatja meg, - csak dumált ("motivációs" célzattal)! Nyugi!

Figyelj a munkádra, tartsd be a szabályokat!

Ha álmosodsz, vannak praktikák, amelyekkel "fel tudod rázni magad"!

-Kávé - mértékkel!

-Tea

-Friss levegő

-Frissítő arcmosás

-Néhány guggolás vagy fekvőtámasz végrehajtása

-Netes / média források böngészése, figyelemmel kísérése

-Telefon piszkálása (-Bár ez képes olyan szinten elvonni a figyelmedet, amelyből rosszul jöhetsz ki, - ezért nem ajánlom őszintén és kifejezetten építő jelleggel!)


Tartósabb ideje teljesítek hivatásos katonaként - sokszor éjszaka is - szolgálatot, - tudok ezt-azt a virrasztásról...

A lényeg, hogy amikor érzed, hogy elkezdesz kókadni, akkor kelj fel a vackodból, járj-kelj, tegyél-vegyél, billentsd ki magadat abból az állapotodból, amelyről tudod, hogy nem jöhetsz ki belőle jól, ha hosszútávon nem teszel ellene!

Sok sikert!

2023. jan. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!