Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az normális, ha kizsigerelnek...

Az normális, ha kizsigerelnek a munkahelyemen, és folyamatosan túlóráznom kell?

Figyelt kérdés

Kezdetben azt hittem, hogy csak azért van ez, mert betanulás alatt még lassabban tudok haladni.


Most viszont annyi a munkám, hogy ki sem látok belőle, az elmúlt 3 napban éjfélig dolgoztam, és még így is van mit tenni (a hivatalos munkaidő 16:30-ig lenne)


Úgy érzem, hogy már gondolkodni sem tudok, és kifáradtam.


Az utóbbi 1 évben mindenki felmondott, teljesen kicserélődött a csapat ahogy hallottam.


2023. jan. 5. 09:35
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
(viszont egy nagyon jó nevű cégről van szó, aminek a neve jól mutat a CV-ben)
2023. jan. 5. 09:35
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Persze, teljesen normális. Magyarországon vagy ! Itt ez normális, hidd el.
2023. jan. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen normális. Ez az alap!
2023. jan. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ejfelig dolgozol amikor 16:39-ig tart a munkaidod, az csakis a te hibad. A fonokok azt latjak hogy igy is el van vegezve a melo, minek vegyenek fol plusz embert?
2023. jan. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha nem végzem el a munkát akkor kirúgnak.
2023. jan. 5. 09:56
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy rugnak.


De mivel ugyse a megoldasert jottel, hanem csak provokalni kamu sztorikkal, tok mindegy mit valaszolunk, ugyis az jon ki belole hogy rohadt mocskos multi kihasznalja a kisembert es ez neked most milyen rossz es ugyehogy mindenkinek veled kell egyeterteni.

2023. jan. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem provokálni jöttem senkit, és nem kamu sztori, nem tudom mit hergeled magad:D
2023. jan. 5. 10:05
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy kirúgnak, valaki meg reggeli után elmegy ebédelni és fizetésemelést kap.
2023. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Ha nem végzem el a munkát akkor kirúgnak"


Az sem megoldás hogy napi szinten dolgoz éjfélig és másnap reggel már kezdjél. Egyáltalán kifizetik a túlórát? Vagy csak annyival több órabért kapsz amennyit dolgozol?


Neked is van amgánéleted a munkaidődön kívül, meg egyéb más dolgod is lehet. A főnököd meg vegye észre hogy egyedül nem győzöd, csináld munkaidőd végéig azt ami belefér, és ami nem fér bele megmondod hogy nem fért bele és azt hogy majd másnap folytatod, van akkor is nap. Ha meg sürgős mondd meg hogy vegyen fel plusz embert, és fel kell fognia hogy te sem rabszolgának mentél oda, meg ahogy hallottad a csapat is teljesen lecserélődött az elmúlt 1 évben amit írtál ugye. Gondolom a főnököd sem akar állandóan újakat felvenni.


De te is tudod hogy ez nem állapot ami megy, és hiába jó hírű cég meg mutat jól a CV-ben ennyit nem ér meg, mert az egészséged fog rámenni egy idő után kifogsz készülni. Nem ér ennyit az egész.


Meg ha kirúgással fenyeget kezdj el másik állsát keresni, ha meg azzal jön hogy kivagy rúgva akkor indokolja meg miért, és írja is bele a felmondásodba és ne fogadd el ha közösmegegyezéssel való felmondási lapot tesz eléd, hanem indokolja meg miért rúg ki. Persze ha lejárt már a próbaidőd. Ha még próbaidős vagy akkor indokolnia sem kötelessége.

2023. jan. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
LoL
2023. jan. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!