Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az normális, ha kizsigerelnek...

Az normális, ha kizsigerelnek a munkahelyemen, és folyamatosan túlóráznom kell?

Figyelt kérdés

Kezdetben azt hittem, hogy csak azért van ez, mert betanulás alatt még lassabban tudok haladni.


Most viszont annyi a munkám, hogy ki sem látok belőle, az elmúlt 3 napban éjfélig dolgoztam, és még így is van mit tenni (a hivatalos munkaidő 16:30-ig lenne)


Úgy érzem, hogy már gondolkodni sem tudok, és kifáradtam.


Az utóbbi 1 évben mindenki felmondott, teljesen kicserélődött a csapat ahogy hallottam.


2023. jan. 5. 09:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, illetve nem az, de sajnos gyakori jelenség.

Az ősz elején kezdem egy cégnél ahol van baj, rendesen. Az elődöm elment, most már tudom miért😃.

Egyszerre 5-6 projektet kell vinnem, egyedül, semmi segítség. Már a második hónapban olyan problémákra várták tőlem a megoldást, amit ők évek óta nem tudtak megoldani😃.

Nem baj, én csinálom.

2023. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Engem is így vettek át. Akkor még naivan nem sejtettem hogy mi fog várni rám, bár halkan belengették hogy mostanában nem mennek olyan könnyen a dolgok. Utána vendetta.
2023. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%
Így aztán te maradsz ott a végtelenségig a főnök csikája. Nincs szád? Nem mered kinyitni? Mit alázkodsz meg? Ha meg csak azért kell ahogy mondtad is, hogy a CV-ben jól mutat akkor tessék 2022-2023 dolgoztál “1 évet” náluk hiába , ha csak novemberben kezdtél és februárban elmész hónapot nem szokás cv-be írni.
2023. jan. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sose mondd hogy kell a pénz, mert szétSZ0patnak!
2023. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Van olyan hely ahol normalisnak gondoljak meg elvarjak. Ott kell hagyni
2023. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Ferikeke válasza:

Igazából egyszer egyszer belefér egy beszólás vagy túlórázás de mindig nem.

Habár lehet a cég rosszabb álapotban van ezért többet kell túlóráznod mert pl. jó munka erő vagy stb...Mindenképpen probálj beszélni a főnököddel hogy nekem nem megy ez a túlórázás mindig stb.....

2023. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!