Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Adott X, a szomszéd település, ahol felszolgáló állási lehetőség van.

Adott az Y, ami messze van felszolgálói állás, de szállással.

Tudni kell hogy rossz a kapcsolatom a szüleimmel otthon lakom. Arra vagyok kíváncsi, ti hogy gondoljátok?



2023. jan. 5. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jó otthon én mennék. Főleg ha több zsozsót adnának a távolabbi településen. A távolság sokszor csodákra képes. No meg megtanulsz egyedül boldogulni.
2023. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Y!
2023. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is Y.
2023. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Y de nézz utána a cégnek ne valami bordély legyen. Nem hallottam még bentlakásos étteremről.
2023. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A szüleimnek nem mondom el összecsomagolok és hagyok egy üzenetet ha megmondanám szó szerint nem engednének el, pedig 18 éves vagyok.
2023. jan. 6. 13:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért beszéld ezt meg valami jóindulatú felnőttel. Értem, hogy 18 éves vagy, de tapasztalatlan, amit kihasználhatnak. Emberkereskedők, szervkereskedők is hirdetnek állasokat csaliként. Nekem furcsa ez a bentlakásos dolog. Gyárak szoktak bentlakásosok lenni, de kocsmák nem, hacsak nem bordély. Legyél óvatos.
2023. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. voltam. A 6.értek egyet. Kell azért felnőtt segítség. Nem tudtam hogy ilyen fiatal vagy. Azért legyél óvatos, kihasználhatják a fiatalságodat, hogy nő vagy és nincs élettapasztalatod.
2023. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nő, nem nagyon tudnak kényszeríteni semmire van két erős kezem.
2023. jan. 7. 09:42
 9/10 anonim ***** válasza:
En maradnek a telepulesen a haverjaim miatt es neznek albit. Felszolgalokent normalis helyen min 350/400+jatt. Abbol el lehet lenni
2023. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, de ez egy kis sz*ros település kettő étteremmel és a hölgyeket részesítik előnyben :)
2023. jan. 7. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!