Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a legkevésbé ciki...

Melyik a legkevésbé ciki munkahely? McDonald’s, gyári munka, takarítás, vagy árufeltöltés?

Figyelt kérdés

Milyen irányba menjek el érettségivel? Először itthon csináltam az egyetemet, majd félösztöndíjjal külföldön.

Sajnos mentális betegségek miatt képtelen leszek elvégezni, a család azt mondta nem fizetik tovább úgyhogy “takarodjak” el dolgozni…

(Pedig egy részét én is fizettem magamnak, mert közben vállaltam részmunkaidőben munkát fél évig)

A probléma az hogy nem hiszik el hogy a pánikbetegség meg a depresszió súlyos dolgok és emiatt buktam meg kellett halasztanom, sőt a covid alatt szinte lehetetlen volt online teljesíteni.

Visszaköltöztem vidékre, rászoktam a frontinra, pszichológus nem tudott eddig segíteni.

Mivel a családom is agybeteg, így nem akarom hogy azzal zsaroljanak tovább hogy már fél éve itthon vagyok, mikor ők meg pékségben robotolnak. (Ezt szerettem volna elkerülni hogy nekem is havi 200k-ért kelljen ilyen helyen rabszolgának lennem)

Szóval, aki ilyen helyen dolgozik, melyik a legnehezebb, legcikibb, kezdőnek mit ajánlotok?

Most ott tartok hogy kórházba, pszichiátriára sem tudok befeküdni, mert nincs tb-m…

Az anyám egyébként évek óta azzal szekál, hogy fogadjam el egy gazdag férfi közeledését és nem lesz semmire gondom. De közben azt sem tudja hogy én nem is vonzódom a férfiakhoz, úgyhogy ez kilőve.


2023. jan. 9. 05:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként meg mindenki "rabszolga"
2023. jan. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
9%

Lusta vagy buta voltál le diplomázni. Cikinek tartott az egyszerű melót. Leszbikus vagy.


Troll vagy? Ennyire kuka nő kevés létezik.

2023. jan. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
89%
Egyik sem ciki szerintem sem, viszont ha egyetemi tanulmányokat folytatsz, akkor első körben olyan állásokat is nézhetnél ami a tanultakhoz kapcsolódik. Ne vesszen már kárba a tudás :D
2023. jan. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
0%
Hanyas frontint szedtél?
2023. jan. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
63%

A gyári munka igen is jó, és ráadásul jól is fizet szarért-hugyért.


Én egy számítógépes dolgot végeztem, és szinte semmi nem kellett csinálnom miután megvoltam vele, gépeket beállítotam és beszélgettem, be segítettem ide-oda.


Ha találsz egy jó csapatot akkor nagyon megy az idő.


Viszont a probléma ott van, mikor a főnök egy pöcs és ez miatt semmi kedved csinálni, és mivel fiatal vagy így mindent rád vernek.


A másik műszakban viszont jó fej főnökök voltak.


Egyetlen baj van ez, meg, hogy a gyárban sok a nagyképű tuskó, aki azt hiszi, hogy 2 diplomával rendelkezik és övé a világ. Közben meg egy nyomorult 8 osztályt elvégző senki.


De mekibe is elmennék, de nincs a közelbe.


Árufeltöltő sose lennék, takarító meg végképp nem.


Érettségivel és egy jó szakmával, leget jó munkát találni már, nem kell elszomorodni, és akár be tzdod fehezni, vagy jelentkezni egy új egyetemre levelezőn.



Ismertséged meg van, akkor meg mindig lesz munkád. És, itt mehetsz felfelé. Vagy saját vállalkozásba is kezdhetsz.


De ilyen szülők mellett, akik kurvának adnak, nem valószínű, hogy nagy jövő vár mellettük. Vagy saját lakást keresnék, vagy kimennék külföldre. De aki ilyet mond, hogy keress egy pasit aki eltart, az nem normális szülő, és valószínű ha későbbiekben, megcsalna, akkor is azt mondanák maradj vele. És adj haza is belőle.


Szóval, ez már a te döntésed.


Tudom milyen szar lépni, de ez van.


Írj rám, ha beszélgetni akarsz róla.


20F

2023. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
48%

Majdnem mindhez volt szerencsém.

Egyik sem ciki szerintem, kezdjük itt.

Gyorsétteremben előbb találsz értelmes embert, de drogokat biztosan. Gyárban is van esélyed értelmes kollégára bukkanni, bár én kevesebbet észleltem, mint gyorsétteremben. Takarítóként az esély nulla. Árufeltöltőként nem dolgoztam, de szerintem a felsoroltak közül az a legpocsékabb, csak az idióta vásárlók találnak meg, legalább is, amit eddig láttam boltban vásárlóként... Üvöltözik a paraszt, meg a bacatvan karen a diákmunkás árufeltöltővel, akinek annyit mondtak el reggel, hogy hova tegye a lencséket, hogy milyen szar ez az üzlet, meg neki ez meg az a problémája. Szóval az idiótákat ugyanúgy bekóstolod, mint egy gyorsétteremben, de a fizu szarabb.

Szerintem, ha nincs más, akkor menj árufeltöltőnek. Ha bírod az embereket, meg a pörgést, akkor gyorsétterem, ha csak a pörgést bírod, az embereket utálod, akkor gyár vagy raktár, ha ezen felül amúgy szeretsz takarítani, akkor takarítás.

2023. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
59%

Oké, elolvastam a válaszokat. Szeretném közölni a többi válaszolóval, hogy egyetem MELLETT végeztem ezeket a munkákat, és le is diplomáztam közben.

Kérdező, teljesen más munkakörben vagyok most, és voltam párszor egyetem alatt, és rengeteg munkakör van, amit lehet érettségivel is végezni. Ha gondolod, írj rám.

2023. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Házhoz járó magán takarítóként jól kereshetsz.
2023. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
36%

A gyári munka soha nem ciki !

En amikor külföldön gyarba dolgoztam kivételesen buszke voltam rá es nagyon örültem.


Sztem a takarítói az ami sajnos lenézett

2023. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
13%
Kivétel akkor ha bejárónő vagy ! Vagy ha vallalkozasban nyomod
2023. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!