Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a legkevésbé ciki...

Melyik a legkevésbé ciki munkahely? McDonald’s, gyári munka, takarítás, vagy árufeltöltés?

Figyelt kérdés

Milyen irányba menjek el érettségivel? Először itthon csináltam az egyetemet, majd félösztöndíjjal külföldön.

Sajnos mentális betegségek miatt képtelen leszek elvégezni, a család azt mondta nem fizetik tovább úgyhogy “takarodjak” el dolgozni…

(Pedig egy részét én is fizettem magamnak, mert közben vállaltam részmunkaidőben munkát fél évig)

A probléma az hogy nem hiszik el hogy a pánikbetegség meg a depresszió súlyos dolgok és emiatt buktam meg kellett halasztanom, sőt a covid alatt szinte lehetetlen volt online teljesíteni.

Visszaköltöztem vidékre, rászoktam a frontinra, pszichológus nem tudott eddig segíteni.

Mivel a családom is agybeteg, így nem akarom hogy azzal zsaroljanak tovább hogy már fél éve itthon vagyok, mikor ők meg pékségben robotolnak. (Ezt szerettem volna elkerülni hogy nekem is havi 200k-ért kelljen ilyen helyen rabszolgának lennem)

Szóval, aki ilyen helyen dolgozik, melyik a legnehezebb, legcikibb, kezdőnek mit ajánlotok?

Most ott tartok hogy kórházba, pszichiátriára sem tudok befeküdni, mert nincs tb-m…

Az anyám egyébként évek óta azzal szekál, hogy fogadjam el egy gazdag férfi közeledését és nem lesz semmire gondom. De közben azt sem tudja hogy én nem is vonzódom a férfiakhoz, úgyhogy ez kilőve.


2023. jan. 9. 05:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Sztem a felszolgáló az cikibb
2023. jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
25%
12es tevagy 💯💯%kuka nem a kérdező! Mint ember az biztos
2023. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
19%
Takaritokent alaznak legjobban
2023. jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
65%

Egyik sem ciki es jol lehet keresni barmelyikkel.

Kulfoldon.

2023. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Azért ne csináljunk úgy mintha egy leányálom lenne az ilyen rabszolga munka meg nem nézné le a társadalom

Főleg ha volt esély egyetemre, csak közben olyan betegsegeim lettek hogy örülök ha élek…

Külföldre is gondoltam, végül is ha már legalja munkát kell csinálni akkor legalább ne a depresszív alföldi kisvárosban, reggel 6kor a lepukkant busszal bejárva.

Sajnos meg mindig nem sikerült találnom semmit.

Futár melót dob ki a Google….

Az anyám nem tud segíteni mert ő pékségben robotol, nekem olyan végzettségem nincs…


Mivel az egyetem mellett voltam hostess hogy legyen mellette pénzem, igy lett volna sok lehetőségem gazdag férfi közlekedésére.

Ezekről az anyám tud, ezért erőltette folyton hogy mondjak nekik igent…

Ő aztán végképp egy nagyon szegény családba született és nem is nagyon sikerült kitörnie belőle,

Most is robotol a semmiért….

Bánom hogy nem erősebb a gyomrom… akkor aztán nem lenne gondom, élhetnék luxusban.

Már értem miért panaszkodik minden magyar, mikor már ott tartunk hogy egy db sajtot nem lehet megvenni a gyari melós fizetésből.

Én is jelenleg már a kaján sporolok…

Nem tudom mi lesz, főleg hogy egyre több xanaxot szedek, egyre rosszabbul vagyok.

2023. febr. 28. 16:44
 26/29 anonim ***** válasza:
28%

Jól tetted, hogy nem mondtál igent. Ha van tartásod, akkor sosem lennél boldog kitartottként. A pénzt csak addig boldogít, amíg el nem éred azt a szintet, hogy már nem kell küzdeni a napi megélhetésért, nem kell nézni az árakat, mikor várásolsz, és nem stresszelsz azon, hogy hogy fizeted ki a lakbért. Ha ezek megvannak, onnantól kezdve a pénznél számos dolog fontosabb lesz.

És ezt az állapotot elérheted anélkül is, hogy prostituálnád magad, oké, most egy nagyon pocsék élethelyzetben vagy, de ennek is vége lesz egyszer, mégha most nem is látod... Vállald el azt a munkád, amire lehetőséged van, és igyekezz gyógyulni. Később még simán tanulhatsz jobban fizető szakmát, költözhetsz olyan helyre, ahol több a lehetőség, de most egyelőre legyen a gyógyulásod a fő prioritás, és nagy ívben tegyél arra, hogy ki mit gondol. Nem jártak a cipődben, nincs joguk ítélkezni feletted.

2023. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%

A gyomor erositheto dragam. ha pl apad haldoklik es nincs penz gyogyszerre/ csaladi hiteltorlesztes van stb.... Valaki arulja mar el - nem a kerdezonek szanom- mi a tarkaf@xert jobb csirkegyarban dolgozni, mint penzert csinalni azt amit amugy is csinalsz.

Legfeljebb ezen periodus alatt nem a szerelmeddel. Na bumm.

2023. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
27 vagyok: lasd proktologus, nogyogyasz, urulogus, fogorvos, intenziv szakasszisztens aki gyomormosast es katetert rak fel- minimalis penzert. Annyira de annyira utalom az alszent alakokat. -de ez az en gondom.
2023. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Az általad felsoroltak egyike se dug gazdag, de kicsit sem vonzó, dagadt izzadós alakokkal. Nem ölelgeti egy pénzes hájpacni alig kivehető derekát, nem liheg a fülébe egy szájszagú pénzes proli.

Nekem bőven van gyomrom, mostam belet disznóvágáson, próbáltam már újraéleszteni halott embert, egyik sem viselt meg, ellenben mikor egyszer egy vén hájpacni nekem dörgölte a kis pöcsét a 4-6-on, akkor olyan undor fogott el, amit még sosem éreztem korábban.

2023. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!