Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ausztriában dolgozik valaki...

Ausztriában dolgozik valaki takarítóként ingázva? Heti hány napot és milyen időbeosztásban?

Figyelt kérdés
2023. jan. 11. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos én nem, de ismerek ilyet. Ha tényleg “takarító” odakinn a csajszi akkor ne ezen gondolkozz menj ki, úgy fogsz keresni meg élni, hogy csak na..

Annyi pénzért szerintem nem számít, hogy mennyi a munkaidő úgyis kinn vagy egyhuzamban hetekig/hónapokig. De őt látom kb 2 hetente itthon. Vagy ha nem is itthon akkor külföldön nyaralgatni.

2023. jan. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anyukám takarító Ausztriában. Viszont nem ingázik
2023. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Takarítok 1 éve, nem ingázom. Heti 5 nap, de én 30 órán vagyok. Ha több órára vagy bejelentve, akkor szombaton is kell dolgoznod. Reggel 2-3 órát, délután 3-4 órát dolgozom. Mindig más helyeken.

Ha jó munkás vagy, akkor kaphatsz egy olyan helyet, ahol egybe ledolgozhatod a 6-8 órát, de azok a helyek kemények:D

21/l

2023. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!