Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondolsz st22lacikáról és...

Mit gondolsz st22lacikáról és ismeretlenről, Kótai Janibácsiról?

Figyelt kérdés

Ők nemzetközileg elismert kamionosok, Lacikának saját cége van már.


Youtube a barátod megtalálod őket :)


Te tartasz ott ahol ők? anyagilag?



2023. jan. 12. 20:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Párszor feldobta youtube de pár percnél sosem néztem tovább mert nem jön be az a nagyképű stílus.
2023. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
32%

"Youtube a barátod megtalálod őket"


Akkor legalább Zolibácsit tiszteld meg annyival, hogy nem b*szod el a nevét.

2023. jan. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%

akkor kezdtem el kamionozni kb amikor lacika is a videózást, szóval az eleje óta követem, és azért elég sok mindent köszönhetek neki, amire magamtól nem biztos hogy ráleltem volna legyen az egy szokás, vagy kütyü, akármi...De sokszor nem értek vele egyet, de hát ő szokta is mondani szó szerint, hogy egy egyszerű parasztgyerek, így is kell kezelni. Nem egy influencer bárhogy is látszik, és jól is van ez így. Habár tény hogy kicsit túl nagy dobra veri szerintem hogy bérel 3 vontatót, és öltönyben meg nyakkendőben videózik néha azért ez kicsit erős :D


Kótai maga megszemélyesíti a tudatlan kispolgárt, tipikus öreg kamionos aki semmire se vette a fáradtságot hogy tudást szerezzen egész életében tekerte a kormányt mint egy robot, mondanivaló a videóiban semmi, vágás luxus, majd elindítom és megállítom otthon meg a fiam vagy valaki majd összevagdossa 2 órás altató mesévé. De nincs is ezzel gond, ilyenek is kellenek az életbe.


ismeretlen: Kótai Zoltán fiatalabb kiadásban. Az ezredik semmit mondó "kamionos vlogoló", nála még Angelica Larsson is jobbakat és érdekesebbet tud mondani, pedig az se teszi magasra a mércét, csak nő és nagy dudái vannak :D Meg az egész gyerek tiszta szerencsétlennek néz ki, de túl előítéletes vagyok tudom, de pl Lacika hozzá képest 100x karizmatikusabb :D

2023. jan. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%

#13


Legalább tudnád miről ugatsz, ha már ilyen okosnak képzeled magad.


Kótai pont, hogy élete második felében kényszerből lett sofőr az elött kismillió mással foglalkozott, de a kamionozás neki csak 2010 elött jött. Nem tekerte egész életében a kormányt.


Benjámin (ismeretlen) meg, ha minden fiatal negyede ennyire lenne szorgalmas az életben nagyon más világ lenne.

2023. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%

13, sikeresen ideböfögtél valamit aminek a valósághoz semmi köze.

Te vagy a megtestesült tipik magyar tudatlan kispolgár aki csak okoskodik.

2023. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%

van egy magyar kamionos csóka, aki úgy nem-ismert hogy kb 600 feliratkozója van, teljesen inaktív évek óta, csomó videója lekerült, de szerintem így is ő a legjobb arc, kb az átlag ellentéte, olyan laza, szarik bele a dolgokba, és nem stresszel, és van humorérzéke :D https://www.youtube.com/@Cabrionet/videos ő az.


én sokkal inkább vevő lennék az efajta videósokra, akik tényleg az átlagon kívüli stílust testesítik meg. Volt egy amcsi kamionos, aki hobbi testépítő volt, és arról csinált videókat hogy edz kamionozás közben (nem menet közben), de lekerült az összes videója :( Ilyen himi-humi pofázok a nagy semmibe vlogos nagyon sok van, de aki tud is valami showt nyújtani az nagyon kevés sajna :D

2023. jan. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
52%

Kótai Zoltán: őt nagyon bírom, még akkor is, ha sokszor kicsit unalmasak a videói.

Nem játssza meg magát, nem okoskodik feleslegese.


ST22lacika: egy nagyképű, de meglehetősen egyszerű ember. Leiratkoztam róla, mert egyre arrogánsabb lett, és kicsit túlzásba vitte az emberek hülyítését (pl. tescos videó)

Minden kritikára hisztivel reagál, az meg gusztustalan, hogy nyugaton dolgozva a nyugatot szidja, ja meg az angol nyelvet :D Hát ha ennyi időn ilyen rosszul beszélném, lehet, én is szidnám :D


13/16

„Kótai maga megszemélyesíti a tudatlan kispolgárt, tipikus öreg kamionos aki semmire se vette a fáradtságot hogy tudást szerezzen egész életében tekerte a kormányt mint egy robot,”


az a „tudatlan kispolgár” eléggé képben az országban, világban zajló dolgokkal, nem egy művelt ember, de ahhoz képest meglepően értelmes, hogy fél életét kamionban tölti. talán az egyetlen amit fel lehetne róni neki, hogy alapszinten sem tud angolul/németül,

mellesleg elég vicces, h te beszélsz tudásról, miközben a hozzászólásaid olyanok, mint ha egy 14 éves gyerek írta volna őket (pl. gőzöd nincs arról, mi a különbség ’fáradság’ és fáradtság között) úgy látszik, nálatok kamionosoknál követelmény az indokolatlan nagyképűség és tájékozatlanság, tisztelet a kivételnek.


„de pl Lacika hozzá képest 100x karizmatikusabb :D"


:D lacika és a karizma. hát te tudod. lacika sztem arra kiváló példa, hogy ha magabiztos, jó kiállású vagy, akkor nem számít a többségnek, mekkora baromságokat, közhelyes életbölcsességeket hordasz össze.

2023. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
68%

Üdv!


Mindhárom embertől tudtam tanulni valamit,hogy őszinte legyek legtöbb ilyen jellegű videója Lacikának van.Gondolok itt a betanítós videókra( [link] )

de a kutyafej tömítès cserèn, a tolatáson át,a papírok kitöltèse,vagonírozás, minden van.A Vszl videó alatt van pl egy komment,ahol valaki azt írja,hogy reggel 5-kor kamionban van Lacika,este hatig tart a napja.Ez pl arra volt jó,hogy lásd mire számíthatsz.


Benjámin kezdőbb,ès ahogy köhècsel,szenved,elemez, panaszkodik sokszor,látod lelki szemeid előtt,hogy milyen leszel(?) kezdőkènt.

Zolibá is lehetsz,ha sokat gyakorolsz,ő is kell a palettára,ès mèg sok minden más is.

Azt gondolom ők megtiszteltek azzal, hogy megosztották az èletüknek egy részét,aki pedig tud,az tanulhat tőlük, szerintem ez jó dolog.

2023. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom, ki az az ismeretlen.

Kótai Zoli bát alapvetően kedvelem, de egy ideje nem nézem, mert meguntam.


ST22lacika számomra egy arrogáns, tanulatlan tahó proli, akármennyire is próbál viselkedni a kamera előtt.

Akkor lett elegem belőle, mikor Angliában járva fröcsögve szidta az angolokat, az angol nyelvet (amit még mindig nem beszél normálisan), aztán ahogy feljebb írták, a nyugatot is fikázza egyfolytában, miközben ott dolgozik az az egysejtű.

A tag észbeli képességeiről sokat elmond, hogy egy bizonyos, rá vonatkozó rendeletet sem tudott értelmezni, majd mikor korrigálták, elkezdett hisztizni, hogy rá mindenki irigy.

2023. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!