Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Több műszakot, éjszakázást...

Több műszakot, éjszakázást (irodai munkában) hogyan lehet megszokni? Egyáltalán meglehet?

Figyelt kérdés
Mik a túlélő tippek?
2023. jan. 17. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
hiszti off, munka on
2023. jan. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te meg tudod szokni, a szervezeted viszont nem.
2023. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Létezik éjszakázós irodai meló? Azt hittem ez csak gyárakban van.
2023. jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem is létezik.
2023. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

És éjszaka is dolgozni kell? Nem lehet filmet nézni, szundizni kicsit?

Éjszakai munkában csak portásokat, éjjeli őröket ismerek. Ők ezt csinálják :)

2023. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Hozzám közelebb áll az éjszakázás mint a korán kelés. De a titok, hogy nappal sötétíts be(de rendesen, ha más nem megy szemeteszsák az ablakokra, ne legyen a szobában semmi fényforrás ahol alszol egy led sem, telefon legyen kikapcsolva, használj füldugót és akkor elég jól lehet aludni nappal és a szervezeted 1-2 nép alatt átáll.
2023. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
100%

3. Igen pl. reptéri telefonos ügyfélszolgálatban dolgoztam éjszaka. Akik amerikai ügyfelekkel dolgoznak, ők is éjszaka melóznak.

Megszokni igazából ilyen kényszerként lehet, én leginkább gyárban éjszakáztam egyetem alatt, kivéve 1 évet a reptéri munkánál. Nem volt nagy különbség amúgy, a gyárban a kezemre, az ügyfélszoliban a nyelvemre kellett figyelni, hogy össze ne akadjon :D fontos tényező, hogy utána nappal mi dolgod van, én tanultam, órákra jártam és az nettó szopás volt, míg szünetekben, amikor hazaérve nyugodtan fekhettem le, könnyebb volt. 4 év után viszont gyógyszer kellett, hogy az alvási ciklusom visszaálljon.

2023. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%

Nem komoly kihívás!

---Ht. kat---

2023. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%

Ne vicceljetek már, van egy rakat éjszakai irodai munka. Hol éltek ti, hogy nem találkoztatok még ilyennel?

Pl. rendszergazdai ügyelet, amikor igenis bent kell ülni az irodában, mert csak onnan engedélyezik intézni a problémákat, és mert adott esetben fizikailag is hozzá kell férni a szerverekhez.

Vagy olyan taxivállalatnál, amelyik vállal éjszakai is taxizást (nem mindegyik ilyen), diszpécseri munka. Vagy a reptéren, de egy kórházban is van éjszakázás az asszisztenseknek, laborosoknak.

2023. jan. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13%
Dolgozz igazi fizikai és szellemi munkát 3 műszakban és utána befejezed a pityogást e pihe szórakozásról;)
2023. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!