Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen sztriptíztáncosként...

Milyen sztriptíztáncosként dolgozni ?

Figyelt kérdés

Találtam egy budapesti clubbot ami elég szimpatikusnak tűnik, azonban felek jelentkezni, mert nem ismerek senkit aki jártas lenne ebben a szakmában.

Olyanok válaszát várnám, akik dolgoztak már ilyen helyen!

Hozza érhetnek a lányokhoz a férfiak ? Kell szexelni velük? Illetve mennyit lehet vele keresni ?

(Negatív kommentek kíméljenek!!)

20/L



2023. jan. 18. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem vagyok a szakmában, de jártam már ilyen helyen.

Amíg fenn vagy a színpadon nem téma, hgoy hozzádérhetnek-e, hisz messze vagy. Meg nem, nem érhetnek hozzád.

Ha ilyen privát öltáncról van szó, akkor előfordul, hogy végigsimítanak rajtad. Elvileg nem tehetik ezt sem, dee ilyen "közmegegyezéses" dolog, hogy ilyen simítások beleférnek, ha viszont lefog, megmarkol vagy benyúl, akkor lecsapod a kezét, eltávolodsz stb... Perze ettől még nem szakad félbe a szolgáltatás, csak határrendzés történik és megy tovább maga a tánc. Persze ha erőszakos, jogodban áll félbeszakítani a táncot.


Szerxre való lehetőség sztriptízes helyen nincs. Legalábbis hivatalosan. Deee mivel már ott vagy Évakosztűmben, az emberünk meg fel van izgulva, vannak lányok akik kihasználják a lehetőséget és plusz pénzért mondjuk kiverik vagy lesozpják.


Kell hozzá gyomor rendesen. Mármint... férfi szemmel mondom, hogy ez egy húspiac. Amíg fent táncol addig ok, de amikor az ilyen privát öltáncról van szó (márpedig ez az egéyni bevétel jelentős része) ott bizony el kell adnod magad.


GOndolom nem árulok el nagy titkot, hogy ha bárminemű gátlásaid vannak, nem fog menni:D Meztelenül kell mutogatnod magadat, akár dörgölőznöd pasikhoz, táncoslányok közti csók is szokott lenni ha le akarnak nyűgözni egy társaságot.


Meg persze tudni kell jól táncolni:D


Hogyhogy ebbe az irányba mennél?

2023. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:)

Egyetemista vagyok, diákmunkák nem fizetnek valami jól és hat jó lenne vissza fizetni a diakhitelt meg élni valamiből a mai helyzetben 🥲

2023. jan. 18. 13:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb Úgy van ahogy az 1-es válaszoló leírta.Vagy elmégy szexelni a vendéggel vagy nem.Ha nem mégy el vele akkor nem keresel olyan jól.Ha elmégy akkor védekezés alap.Nem tudom mennyire megy az most ebben a helyzetben de ha nagyon gátlásos vagy akkor nem biztos hogy menni fog a dolog.Táncolni tudni kell szexin és alkalmas fehérnemű is kelleni fog.Levetkőzés is bele kell hogy férjen vagy nem fogsz jól keresni.
2023. jan. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Úgy látom eddig csak pasik írtak neked :(

Szerintem jobban jársz ha meg ismerkedsz egy normális jómódú úri emberrel aki segít téged anyagilag kilábalni ebből a helyzetből. Azért v mit nyújtandó kell neki ezért a pénzért, ugye érted mire gondolok?

Meg mindig jobb hogy ismered és tudod hogy milyen, minthogy elkapj v mit.

2023. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

4es, a Kérdező a sztriptíztáncról kérdezett, nem a prostitúcióról.

Világi gyökér...

2023. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 nem mindenki akarja eltartni magát.


Egyaltalan nem kotelezo dugni senkivel kerdezo, de ha gatlasos vagy meg szegyenlos stb.akkor nem fog menni.

2023. jan. 21. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kihalt nincsenek vendégek, semmi értelme nincs.

Forgalmas helyen jó csak, amúgy a halál, anyagi csőd.

2023. jan. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!