Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem beszélgetnek férfiak...

Miért nem beszélgetnek férfiak általában nőkkel munkahelyen?

Figyelt kérdés

Mindig ezt tapasztalom, hogy köszön egy férfi nekem és mosolyog és én kérdezem meg hogy mizu, visszafele nem igen kérdi meg, néha néz de nem szólal meg, másik férfi meg olyan hevesen köszön és akarna mondani valamit, de aztán mégsem kezd bele a mondani valójába ezt észrevettem.

Ha meg lány kérdezi akkor megnyílik de csak addig. Másik nap köszön és mosolyog, de nem kezdeményez.

Néha jó lenne egyes emberrel komoly dolgokról beszélgetni.

kedvencem az hogy épp eszek akkor néz de nem kiván jo étvágyatot csak néz.

Ezek milyen testbeszéd a férfiaknál,nem értem emberek vagyunk.


2023. jan. 23. 20:53
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
19%
Lool mennyi incel gyult ossze 🤣 ha ezeken mulna kihalna a vilag
2023. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
76%

Ferfi csak akkor beszel egy novel ha meg akarja dugni

Lehet hogy teged nem akar megdugni egyik ferfi se

2023. jan. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
62%
#21 Hamarabb halna ki a világ ha a nőkön múlna, feltéve hogy nem lenne egy milliárdos vagy macsó latin szívtipró se.
2023. jan. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
56%
Ha meg beszelne veletek valakinakkor meg az lenne a bajotok hogy miert nem hagynak beken munkahelyen
2023. jan. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
85%
Ja mert csak a gazdag macsoknak van baratnoje 😅🤦 Nekem sok lany haverom is van. Nem vonz mindenki aki no, nem vagyok kiehezve.. nem akarok mindenkit megdugni, van akit csak birok mert joarc.
2023. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
36%
Képzeld én se akarok mindenkit megdugni, sőt. Ettől függetlenül egyik se áll szóba velem, se barátkozni se ismerkedni. Gondolom nem süllyednek le annyira hogy egy átlag pasival szóba álljanak.
2023. jan. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
89%
Kollégámat kirúgták mert vicceket mesélt az ebédlőben, azóta kussban eszik mindenki.
2023. jan. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 Darius- ***** válasza:
81%

Nem irtad le a munkahelyed tipusat. Nem mindegy. Van hol nem problémas, ha beszélgetnek egymassal a munkatarsak (pl ilyen az enyém, a tanari). De ha teszem azt cégnél dolgozol, mint anyam, aki amugy tulaj is ott, o példaul nem engedélyezi.

Remélem, hogy a komoly dolgok nem szexualis iranyultsagot jelentenek, mert az tilos munkahelyen. De szerintem nem erre gondoltal. Én , ha megengeded, azt javaslom munkan kivul keress beszélgeto partnereket.

2023. jan. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk en azt erzem, barmennyire egy huron pendulok a ferjemmel, szinte retteg, ha valamirol beszelni szeretnek. Ugy van bedrotozva, hogy egy no meg a muszaki dolgokrol is blablazva beszel, es a barataival pasis a lelkizes is.
2023. jan. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
75%

#11:

"Multkor egy lany kollegam pl nalam is aludt, egy agyban. Semmi fura nem volt benne, haverok vagyunk 🤷 29f"


Pffff...ezt meg majd el is hisszük neked, ugye. 👌😄

2023. jan. 24. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!