Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megszólaljak vagy csendben...

Megszólaljak vagy csendben türjem el?

Figyelt kérdés
A közvetlen munkatársaimmal összekaptunk egy munkahelyi dolog miatt és azóta folyamatosan burkoltan rólam beszélnek, gúnyolódnak, olyanokat is mondanak, hogy akasztanám fel magam stb. Engem ez nagyon bánt, de eddig nem szóltam egy szót se mert akkor nekik állna feljebb es még jobban bszogatnának. Mi a jó megoldás ilyen helyzetekben?
2023. jan. 24. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy érzed. Ha ez így megfelel neked akkor nekem 8, de ha nem akarod, hogy örök élet plusz egy napig cseszegessenek akkor állj ki magadért és közöld velük hogy hagyjanak békén.
2023. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
A cégnél sajnos nincs érdekképviselet, kivéve az emberhez kötődő, segítőkész egyéneket, akik feltételek nélkül is támogatják az adott illetőt, aki a hátrányt képezi. Arra a pontra jutottam én, hogy azt csinálnak azok az emberek, amit akarnak, akik csak fájdalmat okoznak a másiknak. Ha nincsenek példaként szolgáló személyek, akkor bármerre vihet az út.
2023. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Állj ki magadért, ha látjak hogy hallgatagon tűrsz, még jobban teret adsz nekik a cseszegetéshez és még élvezik is.
2023. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Hülyegyerekekkel ne dolgozz együtt.


Keress egy másik munkát, majd említsd meg nekik, hogy nem a munka maga volt a probléma, csupán az ovi.


Senki nem fizet pluszt azért, hogy az óvodások szurkálódásait elviseld.


Nem véletlenül nem óvóbácsinak mentél.

2023. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Mindenki utálatos. Csak te vagy aranyos.
2023. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenféleképen mond ki a véleményedet: én sokáig tűrtem, nem szólaltam meg, ami eredménye, hogy mindenki csesztet Tanulj legalább ebből.

Tudom: ettől függetlenül alapból nekem is vannak hibáim.

2023. jan. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vissza kell szólni, mert különben sportot fognak csinálni a szekálásodból, rajtad vezetik majd le a stresszüket. Ha visszaszólogatsz, akkor visszábbvesznek, mert csak addig élvezetes a b*sz*gatás, amíg csöndben tűröd.
2023. jan. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!