Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Igazságos, hogy nekem kell...

Igazságos, hogy nekem kell dolgozni a levelezőn továbbtanuló kolléga helyett?

Figyelt kérdés
A kolléganőm jelentkezett egy 2 éves képzésre, aminek egyébkén semmi köze a szakmához, szóval vsz lelép ha elvégzi. Legalább egy hónapban 2* nem jön emiatt csütörtök-pénteken. Szabadságot sem kell kivennie. Mivel ketten vagyunk asszistensek csak én szívok emiatt, a többiek, pláne a főnök aki megengdete nem szállnak bele a helyettesítésbe, én viszont ezért semmi extra juttatást nem kapok, és ha én begeg merek lenni amikor ő suliban van, vagy épp akkora esik egy előre megbeszélt szabim még rám néznek csúnyán. Normális ez így? Kb sosincs itt, mert vagy suliban van, vagy vizsgázik, vagy szabit vesz ki. Viszont ha valami nincs megcsinálva ami az ő dolga (is) lenne én vagyok elővéve.
2023. jan. 30. 12:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%

Sz@r az asszisztensi meló mi? Amúgy is minek 2?

Ez csicska munka csak szépen megfogalmazva. Tanulj te is és nem kell csicskáskodnod többé vagy keress egy értelmes állást…

2023. jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ok. Nálunk fizu néküli szabit kell kivennie. Amúgy 1-es: diplomával is dolgoznak sokan asszisztensi munkakörben, rendeteg ilyen élethelyzet adódik, pl pályazkezdőként, GYES után, 50 felett, ha megszünt az előző munkahelye, tudnám sorolni. Én is voltam Msc diplomával asszisztens egyszer 2, egyszer 3 évig. Normális helyen nem csicskáztatják őket. A válaszodnak amúgy meg semmi köze a kérdéshez...
2023. jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%

Jujj, havi kétszer nem megy :D Hát, ez aztán nagy plusz meló lehet.

Amikor én levelezőre jártam, akkor egyedül voltam asszisztens, senki sem tudott besegíteni, és mégis minden munka el volt végezve. Ketten biztosan meg tudjátok simán oldani.

2023. jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jujj bizony. Laborról van szó, nem telefont emelgetek meg excelt szinezek...
2023. jan. 30. 13:14
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Itt mindig a kérdező a hibás. 😉
2023. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Istenem, nem minden asszitensi munka arról szól, hogy egy kicsaj a körmét reszelgeti egy irodában néha fénymásol pötög egy excelen, meg főz egy kávét. Sokan nagyon el vannak itt tájolva. És amúgy is miért is kellene egy tollat is odébb tenni mert a másik továbbtanul? Neki mi hasza van/lesz a kérdezőnek belőle? Más a szabi mert ott ok, amikor én vagyok szabin engem helyettesítenek, amikor a másik, akkor én helyettesítek, betegség dettó, szóval az egy adok-kapok dolog. De ez így? Megértem a kérdezőt, ez nekem sem tetszene. Hozzáteszem azt sem értem, a munkáltatónak mi haszna van ebből, ha nem is szakirányú a továbbképzés.
2023. jan. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Jaj istenem ez az oldal már kajak kezd egy 30-40 éves nőkből álló rinya telep lenni ahol mindenki kipanaszkodja magát és az ismeretlen klárika pedig támogatja, hogy igen igazad van csaje erős csaj legyél stb..

Ember ha nem tetszik valami akkor odamész a főnökhöz megmondod neki ennyi. Vagy te mész vagy ő.

Nem itt kellene név nélkül picsogni, hogy szar a meló, ha tűröd az a te hibád/bajod nem a miénk.

2023. jan. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Válaszolva a kérdésre röviden, nem, ez nem normális, mégcsak nem is hallotam ilyenről eddig. Jelentkezz te is valami suliba, ha ezt nálatok ilyen lazán veszik. Ha meg neked nem akarják megengedni, akkor simán megkérdezném, hogy de XY-nak miért lehet?
2023. jan. 30. 13:42
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
Te magadnak válaszolgatsz, kérdező?
2023. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Most ütött be neki a reggeli kevert + 3 fröccs kombó.
2023. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!