Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diplomások, ti mennyi idő...

Diplomások, ti mennyi idő alatt találtatok állást a saját végzettségetekkel?

Figyelt kérdés
Vagy van olyan aki végül teljesen más területen kezdett el dolgozni?

2023. febr. 2. 11:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%
Félév pályakezdőként
2023. febr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
94%
#3 teljesen normális, sok helyen elvárás a tapasztalat. Ne add fel, sokat kell keresned
2023. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
85%
Jan 10-én volt a zv, febr 14-re mentem interjúra, márc 1 volt az első munkanapom.
2023. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
83%
Tavaly nyáron végeztem. Április végén egy nap leültem jelentkezgetni, másnap jelzett is vissza 2 hogy behívnának interjúra, és amit végül elfogadtam ott 3 hét volt az interjú procedúra, 3 interjúval. Júniusban diplomáztam, volt 2 hét pihi és utána kezdtem is. Közgazdászként végeztem amúgy.
2023. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
86%

5# álmaidban Csipkerózsika🤣🤣🤣

Gondolom nincs diplomád, azért vagy irigy. Mondjuk te diplomával se lennél okosabb.:)

2023. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
83%
Én válságban kaptam meg a diplomámat, örültem, ha kapok munkát, a szakmámban akkoriban esélytelen volt, ott spóroltak a cégek, ahol tudtak, ráadásul nőként mérnöki szakmával még inkább hátrányban voltam (ez azóta változott), ismerősön keresztül nem volt segítségem. Másképp kezdtem el tapasztalatot szerezni, megcsíptem kisebb szakmai jellegű feladatokat, ahol volt erre lehetőség az adott munkahelyeken, aztán idővel ezeket be tudtam írni az önéletrajzomba, és akkor már komolyabban vettek, hogy nem csak egy papírom van. Nekem beletelt pár évbe, de nem rajtam múlt.
2023. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
94%
15# az ilyenek szoktak szavazni fideszre :D
2023. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
94%
15# szoval ne akadj ki ezen :D
2023. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Metionin ***** válasza:
72%
Az első diplomám mol. biológia, végzés után azonnal felvettek a szakdolgozó helyemre, viszont 2 év után ez a munkahely megszűnt és utána nem találtam megfelelőt. Ami volt, mindegyikhez az ország másik végébe kellett volna költöznöm és kb. asszisztensi fizetésért kellett volna dolgoznom mesterdiplomával, szóval úgy döntöttem, másfelé veszem az irányt. A második diplomám nyelvszak, már közben is dolgoztam vele, aztán azonnal lett munkám is. 4 év után váltottam, nagyjából 2 hónapba telt új helyet találni, mert pont kovid időszak és nyár közepe volt, 2 hét is elment az egyes interjú körök között. Végül amelyik napon lejárt a szerződésem a régi hellyel, másnaptól már érvényben volt az új.
2023. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Én egyből találtam. Biológus alapdiplomám van, élelmiszerbiztonsági és minőségi mérnök mester. Utóbbit levelezőn csináltam, már az első évben találtam munkát a szakmámban
2023. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!