Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Második állásinterjún jeleztem...

Második állásinterjún jeleztem a munkáltatónak, hogy nem tudom megoldani a bejárást a próbaidő alatt, ennek ellenére mégis behívtak egy következő interjúra?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti, hogy rugalmasak és megoldható lehet bejárás nélkül is vagy csak időhúzás, hogy közöljék, hogy csak be kell járni. Melyik lehet valószínűbb? Holnap lesz az interjú.

2023. febr. 5. 17:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: direkt ezért hybrid munkarendű helyre jelentkeztem. Ezen agyalok folyamatosan.
2023. febr. 5. 17:22
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted minek szopatnák magukat az interjúztatásoddal fölöslegesen?
2023. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Voltam már olyan helyen, ahol behívtak annak ellenére, hogy előre jeleztem, hogy nem tudok bejárni. Az interjún meg elmondta a vezető mégegyszer ugyanazt, amire egyszer már reagáltam, hogy nem megy. De amúgy jogos.
2023. febr. 5. 17:25
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
lehet távmu nka-lehetőséget ajánlanak fel, rá kellett volna kérdezni behíváskor hogy "de jeleztem hogy ez a gond".
2023. febr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy engedményük már volt, amit jeleztem. Hybrid munkáról van egyébként szó (2 nap bejárás+3 nap home office).
2023. febr. 5. 19:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Tegnap azt írtad, hogy ma lesz az interjú. Na, mi volt? Mit mondtak?
2023. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megoldható. :)
2023. febr. 6. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Szóval ott sincs ember :)
2023. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!