Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha több mint 1,5 év után se...

Ha több mint 1,5 év után se kedveltem meg az „új“ munkahelyem (amely már rég nem új) és még mindig úgy vagyok itt hogy „úristen mit keresek én itt“ akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hagyjam ott? és menjek közmunkázni? Mert máshova nemigen.
2023. febr. 12. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
En biztos nem meloznek ilyen helyen 1 hetet se, de ha ennel csak szarabb van akkor 🤷 Csinalj vmi sulit, tanfolyamot kozbe
2023. febr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
11: Nem fog ő tanfolyamot csinálni. Az alkoholista igazgató nem adna neki szabadnapot, amikor vizsgáznia kéne. Marad az, hogy tűr, és idejár kiengedni a gőzt kérdésnek álcázott panaszkodásoj formájában.
2023. febr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fájna, már léptél volna, de annyira csak nem fáj még.
2023. febr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Aki akarja megoldja
2023. febr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Budapestről beszélsz millió lehetőséggel.

Mit szóljon az aki pl az abaúji régióban él? A környéken van egy nagy szálloda vagy ott dolgozol, vagy valami kis boltba bejelentve vagy nem, vagy marad a közmunka.

Nekik nem sok lehetőségük van, de neked...

És igen, még neked nem fáj eléggé, ha fájni fog lépni fogsz.

2023. febr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!