Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek megéri visszaszóln...

Szerintetek megéri visszaszólni vagy veszekedésbe keveredni ilyen emberekkel?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem új munkahelyen egy gyárban és a legtöbb ott dolgozónál fiatalabb vagyok a 23 évemmel és állandóan büdös bunkó módon viselkednek.Első 2 alkalommal veszekedés lett belőle és szóltam annak a srácnak aki a mi részlegünkért felel, de az lett a vége, hogy összehívtak engem meg azt az egy-két idióta nőt akivel a konfliktus volt és össze-vissza hazudoztak meg letagadtak mindent és emiatt a srác nem tudta kinek higyjen, mert azok a vénasszonyok régóta ott vannak aztán én meg ugye új vagyok aztán végül nem lett az egészből semmi ugyanolyan gyökerek maradtak továbbra is.A beszélgetés végén a srác meg még engem oktatott ki, hogy engedjem el meg minden.De már úgy irritálnak az ember azért nem engedhet el mindent nem?Csak félek ha megint veszekedés lesz engem küldenek el, mert így úgy néz ki mintha én keverném a kakit, pedíg már nem tudom, hogy húzzam meg magam.Annyi hogy ilyen csajosabb vagyok, hiába gyár szeretek azért igényesen kinézni meg szőke vagyok aztán ez irritálja őket valamiért, mert konkrétan egy szót nem szólok hozzájuk meg kerülöm őket próbálok illedelmes lenni és mégis ilyen hülye bunkók szóval másra nem tudok gondolni.Szerintetek hagyjam őket a francba és ne foglalkozzak velük vagy álljak le velük?Az a baj, hogy ha csak eggyel is konfliktusod van az összes többi is csicskáskodik veled, mert ők olyan hú de jóban vannak szóval nem tudom mit tegyek :/.

2023. febr. 18. 09:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A munkádba kötnek bele?

Ha igen, kérdezd meg a főnöktől hogy kell és úgy csináld.

Ha mindent az elvárásoknak megfelelően teszel akkor ne foglalkozz velük.

Egyik füleden be, a másikon ki.

2023. febr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyárban dolgozok, de nálunk is vannak ilyen ősdolgozók, akik állandóan cseszegetnek másokat és hobbiból szólogatnak be. Szerintem ilyen minden helyen van, ha a munka meg a pénz nem rossz én nem mondanék fel pár kolléga miatt. Meg kell tanulni kiszűrni mik azok a dolgok, amik tényleg megérnek egy vitát és mi az, amit el kell engedni, mert sokan önmagukat is utálják azért bántanak másokat, az ilyenekkel úgy sem lehet mit kezdeni.
2023. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha levegőnek nézed őket, abbahagyják egy idő után.
2023. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van, szép nő még sosem kötekedett velem, vagy olyan akin látszik hogy rendben van az élete, mindíg az ilyen lecsúszott megsavanyodott szutykok.Egyébként nem a munkámba kötnek bele a srác a héten meg is dícsért, hogy sokat fejlődtem meg hogy gyorsabban is megy mint mondjuk 1 hete.Utálják magukat is utolsó ezt nagyon jól mondtad.A fizu egyébként így nekem 23 évesen viszonylag jónak számit szóval nem szívesen mondanék fel pár hülye miatt.Úgyis tudom, hogy arra hajtanak hogy ha nekik szar legyen másnak is az
2023. febr. 18. 09:25
 5/17 A kérdező kommentje:
Az a baj h ezeknek nincs életük ezek a munkahelyen kívül aztán generálják a balhét minden áron, hogy történjen valami a sivár életükben, szóval ha eggyet ignorálsz leaz 50 másik aki nekedáll
2023. febr. 18. 09:27
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a részlegvezető srácnak hogy engedd el.

Az fogja bosszanthatni őket a legjobban ha levegőnek nézed őket. Csak egy ideig kell kibírnod. Amint jön egy Nálad is újabb ember rászállnak majd arra. Sajnos az ilyeneknek lételeme hogy csámcsoghassanak valamin.

2023. febr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Utolsó te akkora egy hülye vagy, hogy az már világít.Miért te szerencsétlen nem megy a szövegértés azt írtam szeretek igényesen kinézni.Neked az mióta egyenlő a térdelős k*rvasággal?Látszik te is valami hasonló kis rüszmeteg vagy aki azt hiszi, hogyha a másik nem csak kifordul az ágyból reggel hanem ad magára az már csak is k*rva lehet.Milyen csípős poén?Mi a francról beszélsz az, hogy a 100 kilós hülye vénasszony nem fér el és nem tudok miatta átöltözni, mert elfoglalja az én helyemet is aztán amikor megkérem normális hangnemben még neki áll feljebb az neked vicces?Vagy az, hogy tolakodnak sorbanálláskor pedíg nekem is sietnem kell?Menj inkább vedd be a gyógyszered mert látom elgurult nem sok ész jutott abba sík agyadba ha ezt nem sikerült felfogni.Ezt mutatja az idehányt válaszod értékelése is.A pénz meg sulira fog kelleni csak úgy megsúgom az nem 20 év és abban vagyok különb náluk, hogy én nem basztatok senkit ok nélkül talán de úgyse fogod fel azzal a borsó agyaddal szóval mind1 is.
2023. febr. 18. 11:43
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak irigyek. Arra gondolj az még jobban boszantja őket ha nem mondasz fel, hanem kitartasz és dolgozol. Nyugi mindenhol ez van. Az én munkahelyen is. Csak én vagyok egyedül fiatal, többi öreg klimaxos banya.
2023. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló közösségben voltam, igaz nem munkahelyi, de az közös volt, hogy unalmukban kitaláltak ezt-azt, eufórikus örömmel terjesztettek rágalmakat és élvezték hogy végre "történik valami". Másokat is tudtak befolyásolni, hogy ők is gyűlölködjenek.
2023. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
10:00 te erre élvezkedsz anyád pincéjében?Még jó h törölve leszel a francba ha hülyeségeket beszélsz.Látszik te is ilyen besavanyodott rüszmeteg vagy mint ezek azért itt éled ki magad meg járogatsz vissza nézegetni.Milyen igazság ott voltál, hogy te ennyire mindent tudsz te nagyeszű.Igen képzeld különb vagyok, én nem más lehúzásában lelem örömöm mint az ilyen élettelen kis szürke egerek mint te meg a hasonlók ott bent, mert nekem van életem veled ellentétben.De irogass még nyugodtan aztán majd ledobnak az oldalról is.
2023. febr. 20. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!