Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek megéri visszaszóln...

Szerintetek megéri visszaszólni vagy veszekedésbe keveredni ilyen emberekkel?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem új munkahelyen egy gyárban és a legtöbb ott dolgozónál fiatalabb vagyok a 23 évemmel és állandóan büdös bunkó módon viselkednek.Első 2 alkalommal veszekedés lett belőle és szóltam annak a srácnak aki a mi részlegünkért felel, de az lett a vége, hogy összehívtak engem meg azt az egy-két idióta nőt akivel a konfliktus volt és össze-vissza hazudoztak meg letagadtak mindent és emiatt a srác nem tudta kinek higyjen, mert azok a vénasszonyok régóta ott vannak aztán én meg ugye új vagyok aztán végül nem lett az egészből semmi ugyanolyan gyökerek maradtak továbbra is.A beszélgetés végén a srác meg még engem oktatott ki, hogy engedjem el meg minden.De már úgy irritálnak az ember azért nem engedhet el mindent nem?Csak félek ha megint veszekedés lesz engem küldenek el, mert így úgy néz ki mintha én keverném a kakit, pedíg már nem tudom, hogy húzzam meg magam.Annyi hogy ilyen csajosabb vagyok, hiába gyár szeretek azért igényesen kinézni meg szőke vagyok aztán ez irritálja őket valamiért, mert konkrétan egy szót nem szólok hozzájuk meg kerülöm őket próbálok illedelmes lenni és mégis ilyen hülye bunkók szóval másra nem tudok gondolni.Szerintetek hagyjam őket a francba és ne foglalkozzak velük vagy álljak le velük?Az a baj, hogy ha csak eggyel is konfliktusod van az összes többi is csicskáskodik veled, mert ők olyan hú de jóban vannak szóval nem tudom mit tegyek :/.

2023. febr. 18. 09:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ja ez lemaradt ;).Mert látom neked enelkül nincs mondat.
2023. febr. 20. 00:21
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Te megérdemled, amit kapsz, ne is szólj vissza csak itt, mert lett-nincs arcod:D
2023. febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Vicces ez tőled #12, aki itt kötözködik, mert gondolom máshol nem tudod kiélni a fusztrációidat. Remélem ennyi jó jut a napodba:D
2023. febr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%

13

Vicces ez tőled #12, aki itt kötözködik, mert gondolom máshol nem tudod kiélni a fusztrációidat. Remélem ennyi jó jut a napodba:D

2023. febr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%
Hiába nem foglalkoztam velük, engem nem hagytak békén, szóval bánom hogy nem szóltam oda nekik. Annyit lehet mondani nekik hogy inkább a munkáddal törödj ne velem mert ha a munkád oké akkor a főnököt nem fogja érdekelni hogy mi bajuk van,
2023. febr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
13-as ìgy van, való életben nincs mersze bepofázni senkinek azért pattog itt a kis rüszmeteg xDD
2023. febr. 21. 00:39
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én eljöttem onnan és tök jó mert végre értékelnek valamennyire, ezek akik ennyire beszolnak másoknak és keverik a kakit, csúnyák, megkeseredet, gonosz emberek akiknek az életük nincs rendben. Szóval ha nincs baj a munkáddal és a főnök nem ad a szavukra (nálam pont ez volt a baj a főnök nekik adott a szavára) állj oda és mond meg nekik. Na le lehet akadni ha nem tetszik valami így jártatok de hagyjátok dolgozni mert én ezért járok ide nem úgy mint ti pletykálni és szart kavarni.
2023. febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!