Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor már minden tőled...

Amikor már minden tőled telhetőt megteszel, de sehogy nem jön össze a munka, akkor mi legyen?

Figyelt kérdés

Könnyebb lenne nem létezni. Jó lenne egyszerűen csak megszűnni létezni, de hát sajnos még itt vagyok, viszont egyre kevesebb a türelmem és a kedvem. Egyetem után dolgoztam 3 hónapot, örültem is hogy hamar összejött egy állás, aztán jött a pofánvágás, amikor közölték velem, hogy nem tudnak tovább alkalmazni (utólag kiderült, hogy kellett a hely egy jófej ismerősnek).. ezután baromi sokat próbálkoztam, mentem állásinterjúkra, de valahogy mindig én voltam, aki épp csak lecsúszott a munka megszérzéséről, valahogy más mindig jobban megfelelt tőlem.. próbálkoztam a szakmámtól kissé eltérő dolgokkal is, ott meg túlképzett voltam mester diplomával..


Ebből már k-rvára elegem van, hogy mindig én vagyok a második, én vagyok a könnyen eldobható, a lecserélhető.. annyira szánalmasnak érzem magam most már, hogy a tartalékaimat élem fel. Már a szüleim is besegítenek, hogy ne haljak éhen, de ezt is nagyon rosszul élem meg, hogy 24 évesen a szüleim pénzelnek.. aztán ha rokonok kérdezősködnek, hogy "na megy a munka", természetesen megy a hazugság, hogy minden rendben..


Korombeliek, egyetemi csoporttársak vígan élik az életüket, valakinek két állása van, nyaralnak, szórakoznak, én meg itt rohadok egyedül, barátok nélkül, munka nélkül, pénz nélkül.. aztán amikor eljön egy depresszívebb periódusom (mint ez is most), akkor jó mélyre lenyomom magam a

sz-rtengerbe, s nagyon nehezen tudok kijönni belőle.. mostanában még aludni se tudok, gyakran nyugtatóval megy az elalvás.. néha tényleg azt érzem, hogy mintha kezdenék megbolondulni.. normális ez?



2023. márc. 3. 20:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%
Ilyenkor az legyen, hogy lejjebb adsz az igényidből, elmész valahova dolgozni addig, amég ki nem találod miért nem vesznek fel oda ahova szeretnéd. Aztán ha ez megvan és kijavítottad lehet jobb munka után nézni.
2023. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Milyen diplomád van? Ha olyan helyre jelentkezel, ahova elég egy érettségi is, ne is nagyon tüntesd fel.
2023. márc. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerűbb állást keress én 5 évig voltam közmunkás érettségivel.
2023. márc. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
95%

Ne add fel néha az élet hoz olyan helyzetet amikor nem minden van a topon de biztosan fogsz találni másik állást! Állást lehet találni vannak sokkal rosszabb helyzetek az életben gondolom ez most nem vigasztal de tényleg ha nehezebb helyzetbe kerülsz akkor látni fogod!

24 éves vagy ne szégyelled hogy a szüleid támogatnak van aki 15 milliós orvosit végzi es a szülei fizetik! Ez nyugaton megszokott csak Magyaroszágon furcsa bár itt a többség meg támogatni se tudja a gyereket sajnos!

2023. márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
95%
Nincs azzal baj, hogy támogatnak. Örülj neki.
2023. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
valahol akkor is kellemetlen... velem egykorúak (régi osztálytársak, egyetemi csoporttársak) a saját pénzükön élnek, van akinek már saját autója van, megy ide-oda, én meg örülök ha kenyeret tudok venni.. ettől a semmittevéstől, az unalomtól és attól hogy semmi inger nem ér már úgy érzem kezdem begolyózni és megkeseredni, pedig régen nem voltam ilyen.
2023. márc. 4. 17:39
 17/25 anonim ***** válasza:
Persze, végülis kit érdekel ha ehen dönglik az ember, mi az egy kis kelletlenséghez képest?
2023. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
94%
Ideiglenesen vállalj bármi mást,konyha akármi idővel minden megoldódik.Ne add fel!
2023. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Lilluci27 ***** válasza:
Még mindig nagyon várom a privát üzeneted, nagyon szívesen segítek
2023. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Tanulságos videó:

[link]

2023. márc. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!