Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire szégyen vagy hátrány?

Mennyire szégyen vagy hátrány?

Figyelt kérdés
Mennyire szégyen vagy hátrány, ha 26 évesen a munkahelyeimen maximum 4-5 hónapot voltam, tovább sosem voltam sehol és volt 1-2 nagyobb kihagyásom?

2023. márc. 10. 23:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha eddig tanultál és mostanra lett meg a diplomád, akkor semmi baj. Viszont ha 18 évesen vagy előbb abbahagytad a tanulást, akkor ideje osszekapni magadat.
2023. márc. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

"Ez elég problémás. Az önéletrajzodba mindig azokat írd bele, amik az adott pozícióhoz "jól mutatnak"."


Tehát nem muszáj mindet felsorolnom, még akkor sem, ha nagy kihagyások lesznek úgy?

Illetve mit mondjak az állásinterjún, ha megkérdezik?

2023. márc. 10. 23:38
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy fejlesztetted magad.
2023. márc. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
19%
Nekem 5 munkahelyem volt,mindben 3 hónapot ha voltam.
2023. márc. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

"Mondd, hogy fejlesztetted magad."

Mit mondhatnék, ami elfogadható kihagyás szempontjából?

2023. márc. 10. 23:49
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyelveket tanultál pl.
2023. márc. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Az. Én azt szoktam csinálni hogy kihagyom a jelentéktelen helyeket az önéletrajzomból. Évszámot tüntetek fel csak.
2023. márc. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
10,főnököd a kádári érából maradt itt?
2023. márc. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Én annyi helyen dolgoztam diákként, hogy külön "egyéb munkahelyeim" rész van az önéletrajzomban azoknak a munkáknak, amik nem illenek bele az adott céghez "hasznos" munkákba, csak felsorolom, hogy amúgy voltam én a mekiben is.

Nem tapasztaltam, hogy ez hátrány lenne, sőt, a legtöbb megpályázott helyre behívtak. Ha az interjún rákérdeztek, akkor őszintén elmondtam, hogy fiatalként próbálgattam magam, több munkakört is meg akartam tapasztalni, és pl. hiába nem akarok soha a büdös életben többé irodai munkát, de ezt meg azt meg amazt tanultam meg A és B cégnél, mikor ott épp irodista voltam, vagy pl. volt olyan hely, ahol kifejezetten 6 hónapra írtam alá, amíg a munkatársuk szülési szabadságon volt, és utána visszajött dolgozni, szóval nem újítottak szerződést.

2023. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Sajnos engem sehova nem hívnak be, és ez rettentően zavaró. Leginkább irodai munkára szeretnék menni, de nem tagadom meg például a gyorséttermet, bolti eladó és egyebet sem, de oda sem hívnak be.
2023. márc. 11. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!