Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit akarhat a munkahelyi...

Mit akarhat a munkahelyi "pszichológus" tőlem?

Figyelt kérdés
Kérdezgetett tőlem általános dolgokat, hogy szeretek e ott dolgozni, ahol vagyok, hány éve dolgozom stb... Azzal vált el tőlem, hogy legközelebb is beszélgetne velem. A pontos okról nem mondott semmit. Valaki volt már ilyen szituban itt? Mit akarhat vajon?

2023. márc. 11. 13:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Talán mert rengeteg bennünk felgyülemlett sérelmet, agressziót, szomorúságot viszünk be a munkahelyre, és oda csatornázzuk. Sokan egymáson töltik ki az életük baklövéseit, otthoni problémákat. Mert ténylegesen leb@szni anyádat, vagy a férjedet, gyerekedet, a szomszédodat, magyarul aki valóban bántott, azt ugye nem engedi a hitrendszer.

Nagyon jó ötletnek tartom, minden munkahelyre kellene segítő.

2023. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
Nem hallottam még "munkahelyi pszhiológusról" De az biztos hogyha azzal válna el tőlem hogy "Legközelebb is beszélgetne velem" Akkor azt mondanám neki hogy én nem akarok legközelebb meg sohasem beszélgetni vele! Ilyen hülyeséget hogy munkahelyen pszhiológus?? Hol dolgozol a zárt osztályon?
2023. márc. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Lilluci27 ***** válasza:
83%
az a munkát végezni amiért fizetik
2023. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen hülyeséget hogy munkahelyen pszhiológus?"


Rendőrség, katonák, tűzoltók, katasztrófavédelem, NAV, stb., mind-mind rendelkezik saját pszichológussal. Már csak azért is, mert nem egy helyen pszihológiai vizsgán át kell menni, ha ott akarsz dolgozni. Pszichésen alkalmas vagy-e a munkára.

Például egy fegyveres szolgálatra...

2023. márc. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Mért tetted idézőjelbe, hogy pszichológus? Most akkor pszichológus vagy nem? Hogy kerültél hozzá? Minden dolgozóval elbeszélget? Ha nekem ezt mondta volna, hogy legközelebb is szívesen elbeszélget, biztos rákérdeztem volna, hogy Mért, lát valami problémát? Szerinted van valami probléma körülötted?
2023. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köteles vagyok válaszolni a kérdéseire akkor, ha ő nem hajlandó megindokolni a beszélgetés okát? Mi a következménye, ha nem beszélgetek vele?
2023. márc. 11. 14:23
 7/18 anonim ***** válasza:
24%

4. A navnál mondjuk nem sokat érnek a pszichológuskák, mert a szadizmusból nem tudják kikezelni az ott dolgozókat. Eleve nem kellene szadista hajlamúakat felvenni oda, és azt is megakadályozni, hogy ott szedjen össze valami mentális betegséget az ott dolgozó.

Érdekes, hogy akinek adóznia kell, annak meg nem feltétele a pszichológus, hogy támogassa, segítse, pedig nekik nagyobb szükségük lenne rá.

2023. márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%
6: Hát ha már így állsz hozzá, én egy csomó munkakörre alkalmatlannak találnálak. Hogy kerültél hozzá, erre már csak emlékszel. Ebből kiderül, miért is vagy ott.
2023. márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kezdődik, hogy közlik, hogy miért van szükség pszichológiai vizsgálatra. Van-e például ilyen protokoll a cégnél. Szóval hogy kerültél oda? Csak te vagy mindenki részt vesz ilyen állapotfelmérésen?
2023. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Úgy kezdődik, hogy közlik, hogy miért van szükség pszichológiai vizsgálatra"


Pont erről írok, hogy ez NEM történt meg, nem közölték, miért kell a beszélgetés!

2023. márc. 11. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!