Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lehet számomra az ideális...

Mi lehet számomra az ideális munka?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanulni még egy szakmát, de nem tudom milyen irányba menjek el.

Fizikai munkával, emberekkel biztos nem akarok foglalkozni, így rengeteg munkakör kiesett.

A papírok világában jól elvagyok, ebben van is tapasztalatom és imádom is csinálni. Bírom a monotonitást, de a komplexebb feladatokat jobban szeretem csinálni. Ezalatt értem azt, hogy egy feladat elvégzése több fázisból áll.

Nem kifejezetten szeretek csapatban dolgozni, szeretem ha le van osztva kinek mi és meddig a dolga. Tapasztalatom szerint ahol mindenki csinál mindent abból kavarodás lesz.

Tanulékony vagyok, új rendszerek, programok megtanulásától sem riadok vissza.

Papír munka, bürokrácia világában milyen tanulási lehetőségeim vannak? Nézegettem a vámügyintézőt, logisztikát, TB ügyintézőt és a társasházkezelőt.

Budapesten vagy agglomerációjában helyezkednék el, így munkahely biztos lenne, a fizetések sem olyan rosszak.

Bármi egyéb ötletre, szakmára nyitott vagyok. Vagy ha a szemezett szakmákkal van tapasztalat azokat is várom.



2023. márc. 11. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Logisztika, könyvelés, közgazdász (valamilyen cég gazdasági osztályán vagy pl NAV-nál tudsz dolgozni)
2023. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Légiirányító. Ott is biztos kell kicsit csapatban dolgozni, de ott logikus, hogy ezt és ezt egyedül csinálod. Biztos van abban is papírmunka. Elég komplex?
2023. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre még közel 15 évnyi munkavêgzês után sem jöttem rá....mármint a magam esetêben nyilván...kezdem azt érezni,.itthon nincs olyan meló, amit szívesen vêgeznêk...
2023. jún. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!