Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelyek vannak,...

Milyen munkahelyek vannak, ahol tuti biztosan nem turkálnak a magánéletemben?

Figyelt kérdés

Elegem van abból, hogy mindig érdeklődik valaki, hogy mikor lesz már barátnőm miközben alapból ronda vagyok, de képmutató cinikus módon azért feszegetik a témát.

Elegem van abból is, hogy mindenki érdeklődik hova utaztam, milyen programon vettem rész a szabadságom/hétvége alatt és miért nem járok bulizni miközben én intro vagyok és nem szeretek társaságba járni, de ezt nem képesek elfogadni.

A csapatépítő bulikat is utálom, ahol egyrészt megy a szánalmas jópofizás másrészt szintén boncolgatnak olyan témát amihez amúgy semmi közük.


Marhára elegem van már ebből! Home office lenne a legjobb, de sajnos nulla informatika tudásom ill. nulla nyelvtudásom van. Jelenleg egy középvállalkozásban dolgozom irodistaként és totálisan elegem van a "csapatszellemből".


Magányos munkahelyre vágyom, ahol senki nem fog engem a magánéletemről faggatni és csak kussban tudok dolgozni egész nap.



2023. márc. 12. 14:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
66%

2

Ez nem igaz. Mezőgazdasági cégnél dolgozom és igaz hogy a munkatársaim szezonban 10 órát is traktoroznak de ott is beszélgetünk reggel. Meg nincs mindig hajtás és nem mindig kint vannak.

2023. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Kórboncnok.
2023. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Lilluci27 ***** válasza:
65%
Bármelyik ssc
2023. márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
67%

14-es: nem mindenki beszélgetni meg pletyózni jár be a munkahelyére!

Van, aki dolgozni....

2023. márc. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
77%
Több ügyfélszolgálati munka van ahova betanítanak, később vagy azonnal home office lehetőséget kínálnak. Pl budapestbank
2023. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
76%

Kasszás valami áruházban. Nekik sincs idejük cseverészni. Meg fentebb a traktorvezető is jó ötlet. Vagy villamosvezető, azzal kifejezetten tilos beszélgetni az utasoknak, az irodán meg csak rövid időt tölt.


Sajnos az irodai munkáknál gyakori ez az egymás magánéletében vájkálás, mert nagyon ráérnek.

2023. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
83%
#24 Addig rendben van, de ettől még normális ember képes minimális szintű kommunikációra a munkatársaival. Normális emberek fenn sem akadnak ilyen kérdéseken. Vagy normális emberként közlik, hogy nincsen kedvük erről beszélni és ezzel fél pillanat alatt lezárják a témát...
2023. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

27: lezárnák a témát, de a kérdezőt folyton cssztetik - én így vettem ki a szavaiból.


Normális ember ha látja, hogy valaki nem vevő a hlyeségeire, eleve nem erőlteti!


Ez a baj az irodai melóval, hogy ott az emberek össze vannak zárva és nem feltétlenül olyanok vannak egy légtérben, akik az életben is kívánnák egymás társaságát - mondjuk ott előbb-utóbb úgyis kigolyóznak valakit, és nyilvánvalóan mindig a nem kommunikatív fél lesz a vesztes....


Én azt figyeltem meg, hogy aki csak dolgozik, mint a gép, de nem megy ki kávézni, cigizni, pletyózni, mint a többiek, azt előbb-utóbb kinézik és ezt nem tartom fernek!


Másrészt, ha közli a delikvens, hogy nincs kedve beszélgetni, abból mindig sértődés lesz és ugyanaz a végeredmény.


Igazából az lenne a jó, ha mindenki külön irodában/szobában dolgozhatna egymaga és a kérdező problémáját is az oldaná meg, ha egyedül dolgozna.

Mert ő úgy tud hatékonyan dolgozni, ha békén hagyják.

2023. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 xp ali ***** válasza:
69%
Megbízási szerződéssel remote job, akár szabadúszóként. IT-ben: pl fejlesztés tesztelés, etikus hekker.
2023. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

29... ezt írta a kérdésben:


"Home office lenne a legjobb, de sajnos nulla informatika tudásom ill. nulla nyelvtudásom van."


Gondolom kevés olyan etikus hekker van, akinek nulla az informatikai tudása, de nem para... legalább megprobaltad.

2023. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!