Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Munkahelyen mennyire kell -...

Munkahelyen mennyire kell - kell-e egyáltalán - beavatnom a munkatársaimat a magánéletembe?

Figyelt kérdés
Három hónapja dolgozok egy nagy cégnél, már kérdezték, hogy van-e barátom, kivel élek. Azt mondtam, hogy van, miközben nincs. Nem akarom a kettőt keverni, igazán összeengedni sem szeretném a munkán kívüli és belüli barátaimat. 33/L

2015. jan. 24. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne tedd! Könnyen visszaüthet a dolog. Pl ha megtudják, hogy nincs párod, akkor majd neked "kell" tovább maradnod, éjszakáznod, hétvégén is dolgozni, stb!
2015. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Papíron semennyire, viszont a gyakorlat azt mutatja, ha nem állsz be a sorba kinéznek...
2015. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Ne sok privát dolgot mesélj,kamuzni meg nincs értelme.
2015. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán nem kell, mondhatni nem is szabad. Sok helyen szeretnek ezen lovagolni. Nálam bármikor ha kérdik mindig azt mondom minden rendben, jól megvagyunk. Aranyos és kedves, jól érzem magam. Tehát nem adom alájuk a lovat, nincs miröl pletykálniuk...ha bővebben mesélek és panaszkodok is akkor meg azt hallgatnám, hogy mit mondanak a hátam mögött. Ha nincs senkim és tudják akkor meg nem győzöm lerázni őket.

Hát ez ilyen saját tapasztalat. Jó nagy pletykába éltem munkahelyen. Ott találtam meg a férjemet is. amint komolyabb lett köztünk a dolog anélkül, hogy bárki tudott volna bármit azonnal ott hagytam a munkahelyem nem sokkal később ő is. Egy darabig hivogattak is a volt kollégák telefonon " hogy vagytok? Biztos minden rendben?" Látták nem vagyok rájuk vevő azóta nem keresnek.

2015. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Semennyire!


Kinéznek? Kit érdekel. Az ember a melóhelyére dolgozni jár és nem csajozni meg bulizni!

2015. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33 és L?
2015. jan. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

Túlságosan úgy állsz hozzá az emberekhez a munkahelyeden, mintha nem is érdekelne az hogy mi van velük..

Szerintem inkább légy őszinte velük, és mondj el mindent amit kérdeznek, esetleg kérdezz vissza.. 20 év múlva lehet hogy még mindig velük együtt fogsz dolgozni, és eléggé megváltozhat a véleményük rólad, hogy már az elején össze-vissza hazudozol, gondolj bele, lehet 5 év múlva még mindig azt fogják mondani bármire amit mondasz hogy megint hazudik.. Nem értem mért nem tud minden ember őszinte lenni.

2015. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ilyen rövid idő alatt megkedveltem a kollégáimat, a melót is, viszont hazudni gyakorlatilag annyit hazudtam, hogy nem vagyok egyedül, a témát itt lezártam. Nem sztorizok szünetben, hogy itt-ott voltunk, ezt kaptam, adtam, stb, mint írtam, nem keverem a két helyet. Ilyennek fogadjanak el és kész. Viszont 4 munkatársamról másoktól már tudom a magánéletét, ilyen-olyan véleménnyel és egyik esetben sem én kérdeztem rá, nem is nekem mondták, de hát ha nem suttognak...
2015. jan. 24. 18:19
 9/16 A kérdező kommentje:
6-nak: és ha megvan az oka?
2015. jan. 24. 20:04
 10/16 anonim válasza:
Vicces, de én pont abban a helyzetben vagyok, hogy azt kívánom, bár kussoltam volna annak idején. Három éve kerültem a céghez, ahol dolgozom és naívan elkövettem azt a hibát, hogy őszintén válaszolgattam a sok kérdésre ebéd szünetben. Kivel élek, milyen a pasi, mi volt előtte, stb...olyan kedves volt mindenki, nem feltételeztem semmi rosszat. Utána kezdtem visszahallani dolgokat, elferdített sztorikat magamról stb. Például mikor faggatak, hol élek, milyen környéken, milyen a lakás, eltaláltam mondani , hogy 120m2 penthouse, 3 fürdőszoba, hatalmas terasz és barátai. (A lakás a páromé, aki ennek ellenére nem egy milliomos öregúr, de mindig egy ilyen lakás volt az álma és keményen hajtott, hogy meglegyen 35 éves korára részben hitelből) Erre azt hallom vissza a munkahelyen, hogy egy pénzéhes lotyó vagyok, aki majd biztos rámászik a főnökre is, mert annak aztán milyen szép héza van. Undorító, ami nálunk folyik, az is amiket én hallok a többi kollégáról...mármint az undorító, ahogy mások kibeszélik őket a hátuk mögött, aztán meg egymás szájába vigyorognak. Ha új munkahelyem lesz,biztos hogy seninek semmiről semmit!
2015. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!