Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem tesz ki a gyerekeirő...

Miért nem tesz ki a gyerekeiről, férjéről képet?

Figyelt kérdés
Kolléganőm ikrei 4 évesek, a lz irodában a kutyájáról, macskájáról tett ki képet, plusz kis herceg mániás, van kint kis herceges kép, puzzle, de a férjéről, a gyerekeiről egy se. Se egy rajz, semmi. Szerintetek?
2023. márc. 16. 08:15
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
97%

Azért mert egy normális, értelmes nő, ezért tudja, hogy nem tartozik senkire sem a magánélete. Se a gyerekei, se a férje képeit nem kell idegeneknek nézegetnie.

Nekem sincs kép egyetlen családtagomról sem az irodában. Mégis miért kéne? Minden nap látom őket élőben :D

2023. márc. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon jól teszi. Így kéne másoknak is
2023. márc. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
27%

23-as, te ugyanolyan vagy, mint a kérdező.

Meg akarod szabni másnak, hogy kitegyen-e képet a családjáról a munkahelyén vagy ne.

Ahogyan a kérdezőnek semmi köze nincs ahhoz, hogy a kolléganője nem tett ki képet, úgy neked sincs ahhoz, ha a te kollégád éppenséggel tesz ki.

2023. márc. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
92%

Ez megint amerikai filmekről majmolt, nyálas, képmutató divat, aminek a célja, hogy mutogassa mindenki a rendezett magánéleti hátterét, még ha naponta 5x is ölik egymást és csalják egymást agyba-főbe.

40 évet dolgoztam irodában neves, országos cégeknél, de sehol nem volt szokás asztalra/falra pakolni a retyerutya képét.

Legfeljebb ha sarkköri expedíción vettünk volna részt, vagy a nemzetközi űrállomáson lenne valami alapja.

2023. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
87%
En se rakok ki. Eloszeretettel valtoztatom a hatteret a szamitogepen,de sose rakok ki csaladi fotot. Gondolom Te a falat is kitapetaznad a fotoiddal(he meg nem tetted meg)
2023. márc. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
100%
Most elképzeltem ahogy a kérdező felolvassa az irodában a kapott válaszokat hasonszőrű kolléganőinek. Jaj, ne, mindjárt megfulladok a röhögéstől.
2023. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem,az ilyenek el szoktak tunni es nem valaszolnak utana..
2023. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
100%
25, pont ezt akartam írni, hogy ez ilyen amcsi filmes dolog.
2023. márc. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
95%
Én utálnám, ha bárki is rólam tenne ki képet akárhová is. Neki is van magánélete, minek akarsz te abban turkálni? Neked nincs?
2023. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy komolyabb munkahelyen semmi személyes vackot nem lehet kitenni, nincs is fix helye az embernek. Valakinek tényleg gyerekrajzokra van szüksége, hogy túlélje a napot, annyira utálja a munkáját? Mi munkahelyen dolgozunk, munkatársakkal beszélgetünk, nem rakjuk tele az asztalt személyes kacatokkal.
2023. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!