Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem tesz ki a gyerekeirő...

Miért nem tesz ki a gyerekeiről, férjéről képet?

Figyelt kérdés
Kolléganőm ikrei 4 évesek, a lz irodában a kutyájáról, macskájáról tett ki képet, plusz kis herceg mániás, van kint kis herceges kép, puzzle, de a férjéről, a gyerekeiről egy se. Se egy rajz, semmi. Szerintetek?
2023. márc. 16. 08:15
1 2 3 4 5 6
 31/54 Metionin ***** válasza:
22%
Szerintem meg rak ki, csak te nem látod, ami teljesen okés. Az ilyen képek max a családnak valók, semmi szükség rá, hogy kollégák vagy felületes ismerősök nézegessék a gyerekeit meg a férjét. Az is lehet, hogy a férj nem szereti, ha kép van kint róla, a gyerekeket meg teljesen érthető, ha nem pakolja fel valaki a netre nyilvánosra állítva.
2023. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
41%

Ő még az a normálisabb fajta ember aki nem a közösségi médiára pakolja a ki a dudáit meg a fél életét

becsüld meg, kevés van az ilyenből

2023. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 Metionin ***** válasza:
74%
Ja, én is most olvasom, hogy a falra az irodában...hát oda meg pláne nem, mégis minek rakna ki személyes képeket? Ő látja a családját naponta, a kollégáknak meg mégis minek mutogatná?
2023. márc. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
81%
#34 Nem biztos, hogy naponta látja. Egyik kollaboráns munkatársam két hetet itthon tölt, két hetet külföldön már másfél éve. Vagy lehet, hogy valakinek kamionos a férje. Szerintem tök oké, ha a saját íróasztalán egy minimális, zavart nem okozó mennyiségű személyes tárgy kint van. Az én íróasztalomon például két bögre és egy mini legó Millennium Falcon van, jobb kedvem van tőle.
2023. márc. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
92%
Mivel tölti el néhány ember az idejét amúgy.
2023. márc. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
93%
Vicc nélkül, több évnyi terápiával a hátam mögött mondom, néha annyira kívánom, hogy olyan ostoba legyek, hogy az agyamat elszórakoztassák ilyen buta kis dolgok.
2023. márc. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem védi a családja és a saját privát szféráját. Nem mindenki a külvilágnak éli a magánéletét.
2023. márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
100%

Apukám egy időben kitette az asztalára a tablóképem. Egy ügyfele meglátta, megkeresett facen, és rámmozdult. Rémesen kellemetlen helyzet volt.

Azóta nincs kint családi kép.

2023. márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdéseket látva örülök, hogy home office-ban dolgozom és nem kell ilyen minden lében kanál pletykás libákkal foglalkozni, mint a kérdező.
2023. márc. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
100%
Jol teszi. Talan pont mert az ilyen kivancsi fura alakoktol vedi oket
2023. márc. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!