Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem tesz ki a gyerekeirő...

Miért nem tesz ki a gyerekeiről, férjéről képet?

Figyelt kérdés
Kolléganőm ikrei 4 évesek, a lz irodában a kutyájáról, macskájáról tett ki képet, plusz kis herceg mániás, van kint kis herceges kép, puzzle, de a férjéről, a gyerekeiről egy se. Se egy rajz, semmi. Szerintetek?
2023. márc. 16. 08:15
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
28%

Én magamról is szökőévben egyszer szoktam. 13 éves koromtól 18 éves koromig pl ugyanaz volt a profilképem.

Nem szeretem, ha az emberek sokat tudnak rólam. De alapból Fecebook-om se azért van, hogy az ismerőseim életével foglalkozzak. Van sajátom. De azt se lehet mondani, hogy félek megmutatni magam. Bár kevés a képem, abből 2 rend startból fürdőruhás.

2023. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
60%
#41 Még egy analfabéta, aki nem érti, hogy valakinek a munkahelyi irodájáról van szó, nem a facebookjáról. Hű, mennyire frusztrálhat titeket a közösségi média, amit elmondásotok szerint nem is használtok, ha belelátjátok egy olyan kérdésbe, aminek semmi köze hozzá.
2023. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincsenek az irodában képek a családomról, több okból.

1. Nem vagyok annyira meghalva a hiányuktól abban a 8 órában, hogy muszáj legyen a képeiket nézegetnem

2. A kollégáim és az ügyfelek se elemezgessék őket, főleg az ügyfeleknek semmi közük hozzájuk.

3. Dekorálni tudok mással is, olyasmit szeretek kitenni, ami nem a családom, hanem én vagyok. Mármint természetesen nem is magamról teszek ki fotókat, hanem mondjuk kiteszek valami dísztárgyat. Az irodában nem anyuka vagyok, szeretek megtartani magamnak részeket az életemből, maradt még saját személyiségem. Imádom a családomat, de ha még a munkahelyem is velük lenne kitapétázva, akkor azért megbolondulnék. A telefonom háttérképe sem a gyerekeim vagy a férjem, hanem egy semleges absztrakt kép, ami tetszik.

2023. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
96%
Ennek legfeljebb akkor volt értelme, amikor még nem volt mobiltelefon. Most már bárkinél lehet akár több ezer kép a gyerekéről úgy, hogy másoknak nem is kell látnia.
2023. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
100%
fú, de cringe a tablóképre rámozduló ügyfél :O
2023. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%

Minek kéne idegeneknek mutogatni a privát fotókat?

Ha annyira hiányzik a családod, hogy egy munkanapot nem bírsz ki nélkülük, akkor nézegesd a telefonodon a képeket. Más úgysem kiváncsi a pereputtyodra.

2023. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
100%
Mert talán tudja hogy mást nem illik kitennia emgkérdezése nélkül.
2023. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%
Mert különválasztja a munkát a magánélettől.
2023. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
76%
Na pont az ilyenek miatt nem dolgozok irodában. 3 hét elég volt belőletek
2023. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyerekeiről tenne ki képet az asztalára, akkor az lenne a bajod, hogy minek teszi őket közszemlére, mi köze van hozzájuk a kollégáknak. Ha van rajta sapka, az a baj, ha nincs, akkor az. Volt több ilyen kollégám is, mindenbe belekotnyeleskedtek, mindent tudni akartak, mindent kiszíneztek, mindent kipletykáltak. Most otthonról dolgozom, persze más okból, de egyáltalán nem hiányoznak a magadfajták.
2023. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!