Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinálnátok, hogyha az...

Mit csinálnátok, hogyha az első munkanapotok előtt betegednétek le?

Figyelt kérdés
Pl influenza, lázas állapot stb, és már számítanának rátok.

2023. márc. 17. 12:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
jelezném, hogy beteg lettem. Betegen nem mennék be semmiképp.
2023. márc. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Elmennék orvoshoz.
2023. márc. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Velem volt már ilyen, első nap estére úgy belázasodtam, hogy lábra se tudtam állni. Egyszerűen szóltam, hogy mi van, megértették, és még táppénzt is kaptam.
2023. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Lázasan nem mennék be.

Szólnék és táppénz.

2023. márc. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Sokkal jobb szemmel nézik, hogy őszinte vagy és szólsz, mint hogy eltitkolod már az elején aztán bemész, látják rajtad, hogy nem vagy jól és mindenki beteg lesz, egy ilyen indítás lehet nem a legjobb első benyomást keltené.
2023. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Bemennék, ugyanúgy, mint bármikor máskor.
2023. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
5 sajnos amikor ez történt, nem most, akkor ez nem játszott, sőt még meg is jegyezték, hogy látják, hogy ramaty állapotban vagyok de nagyon értékelik, hogy jöttem.
2023. márc. 17. 14:18
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Én is csak tapasztalatból mondtam, nálunk senki nem nézte jó szemmel, hogy betegen jöttek be, mert féltek, hogy le lesznek fertőzve, plusz lázasan gondolom nehezebben tudsz koncentrálni is. Az egészség fontosabb, meg kell érteniük, ha rendesek.
2023. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
lehet hogy valahol értékelték, nem biztos, hogy mindenhol fogják. főleg nem a poszt-covid világban. hogy lázasan-taknyosan körbemész mindenkivel kezet fogni mint új kolléga.
2023. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9 Én ezt értem, de azért a mai világban ugyanúgy tapasztalom hogy elvárás betegen bemenni, nemhogy pl szimplán náthásan. Azt nem értik ha vki otthon marad egy szimpla megfázás miatt.
2023. márc. 17. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!