Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan létezzek előtte ha van...

Hogyan létezzek előtte ha van egy kontrollmániás kollegám?

Figyelt kérdés

Aki az a fajta, ha meglátja hogy telózol, beszól, és pont a konyha melletti irodában van így azzal is képben van ki mikor megy ki kávézni.

Ha olyan 10 körül, vagy 12 kórül megy a konyhába az ember az neki természetes, de én most akarok kávét inni mert leesik a fejem a monitor előtt

Majd hozok magamnak be vízforralót, de hogy osonjak ki?


Vagy hogy lehetne ilyeneket helyrerenni nonverbálisan, hogy magával foglalkozzon már?


Az igazgatónk nincs ekkora kobtrollmániás mint ez, sőt az igazgatónk irtó jófej laza nő!

Ez meg itt azon görcsöl hogy én telozom vagy kávézom. Egy olyan 40 es szigorú férfi, akinek szerintem mindennek haptákban meg rendben kell lennie csak mint vmi katonaságnal.


Majdnem olyan a felállás mintha ő lenne vmi szigorú "apa", én meg a szemtelen "órán puskázó" kiszökdösős, lógós hebrencs "nő".

Vele szemben meg az igazgatónőnk aki intelligens karrierista enyhén nárci VEZETŐ tipus, még az pendül velem egy húron és röhögünk annyit mint akik ittak volna.


Hogy igyak kávét? Hogy állitsam le?



#idősebb férfi #kontrollmaniás munkatárs
2023. márc. 21. 08:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
14%

Akkor ideje eszközöket szerezned. Kommunikáció, határmeghúzás. Mert itt neked kell változtatni. Ő nem fog.

Mondjuk aki nekem azt válaszolta arra, amit írtam az első válaszban, hogy közöd, azzal nincs több dolgom. A "közöd" nem érv. Érzelmileg ő a gyengébb, ezzel ki is derül, nem tudja a frusztrációját kezelni magában, amikor valaki elutasítja és határt húz. Támadásnak veszi, nem érti.

2023. márc. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Igen ezeket azok mondják akik nem tudnak reagálni.

Na nagylevegő. Fel 10 kor megyek ki kávézni. Kibírtam eddig. Kívancsi vagyok:D

2023. márc. 21. 09:28
 13/29 anonim ***** válasza:
26%
Mondod neki, hogy "Figyu! Te nem vagy a főnököm." Nálam bevált.
2023. márc. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

Így van. Ilyenkor olyan szinten szólnak vissza, hogy neked lesz bűntudatod, szégyenérzeted, lelkiismeretfurdalásod.

Erre a háromra érdemes minden kommunikációban figyelni. Ott játszmázás van, és érzelmileg éretlen fél. Nagyon nehéz észrevenni. 😕

Sok sikert!

2023. márc. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Igen ha dergradálnám ilyenekkel, még én lennék a kultúrálatlan bunkó.

Udvariasan intelligensen kell ilyen körökben lepattintgatni másokat.

Amikor csak szarkazmus vagy cinikusság van a tartalomban de a szavak szépek udvariasak.


De jelzem kommunikációban ő profi hozzám képest. Ezen a területen elvéreznék.

2023. márc. 21. 10:06
 16/29 anonim ***** válasza:
33%

"Nem akarom hogy rosszhírem keltse és elindítson egy lavinát mindenkinek bogarat a fülébe téve.aztán hogy mások is figyelgesennek majd utána ha felhivja rám mások figyelmét."



Jó ég, te már most meg vagy félemlítve :D


Az nem zavar, hogy azt csinál amit akar?

Mellesleg te is!


Lépj át rajta, legyél jóba a főnökével, ennyi...

2023. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
91%
Pedig azt fogja kelteni. Az ilyen mindenre kepes.
2023. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
15: Bakker, nehogymár lelkifurdalásod legyen, amiért kiállsz magadért! Hidd el, az ilyenek csak ebből értenek.
2023. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
15%

De jelzem kommunikációban ő profi hozzám képest. Ezen a területen elvéreznék.



Nem kell más szabályai szerint játszanod! Azt használd amid van!


Ha kocsival jár akkor akár egy szeleptű kiszedő is megteszi, mind a négy kerékre :)

2023. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
De ha épp senki sincs a közelben akár hangosan is mondhatod, hogy "rák egyen meg, tüdőd száradjon ki"...
2023. márc. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!