Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan létezzek előtte ha van...

Hogyan létezzek előtte ha van egy kontrollmániás kollegám?

Figyelt kérdés

Aki az a fajta, ha meglátja hogy telózol, beszól, és pont a konyha melletti irodában van így azzal is képben van ki mikor megy ki kávézni.

Ha olyan 10 körül, vagy 12 kórül megy a konyhába az ember az neki természetes, de én most akarok kávét inni mert leesik a fejem a monitor előtt

Majd hozok magamnak be vízforralót, de hogy osonjak ki?


Vagy hogy lehetne ilyeneket helyrerenni nonverbálisan, hogy magával foglalkozzon már?


Az igazgatónk nincs ekkora kobtrollmániás mint ez, sőt az igazgatónk irtó jófej laza nő!

Ez meg itt azon görcsöl hogy én telozom vagy kávézom. Egy olyan 40 es szigorú férfi, akinek szerintem mindennek haptákban meg rendben kell lennie csak mint vmi katonaságnal.


Majdnem olyan a felállás mintha ő lenne vmi szigorú "apa", én meg a szemtelen "órán puskázó" kiszökdösős, lógós hebrencs "nő".

Vele szemben meg az igazgatónőnk aki intelligens karrierista enyhén nárci VEZETŐ tipus, még az pendül velem egy húron és röhögünk annyit mint akik ittak volna.


Hogy igyak kávét? Hogy állitsam le?



#idősebb férfi #kontrollmaniás munkatárs
2023. márc. 21. 08:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyen ember ellenszere az, ha átnézel rajta, mint tokodi meós a készárun!
2023. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
53%
21: Ez a módszer 50-50% eséllyel sikeres. Van az a fajta, aki ha látja, hogy próbálnak átnézni rajta, direkt jobban rákapcsol a sz*rrágásban.
2023. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Hiába kapcsol rá, ha nem érdekel senkit a vergődése.

Idő kérdése, hogy belefáradjon a feleslegesen semmibe feccölt energiáinak elfecsérlésébe.

2023. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
A valóban nincs semmi érdemi, akkor igazad van 21, nyugodtan át is nézhet rajta. Viszont ha jogosak a kekeckedő észrevételei (pl. a kérdező állandóan telefonozik munkaidőben) akkor inkább ezen kell változtatni.
2023. márc. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
58%
23: Nekem volt dolgom olyannal, aki 2 év alatt sem fáradt bele, folyamatosan zsigerelt. Aztán végül engem elküldtek, mert létszámleépítés volt. Ha nem így történik, a fene tudja, hogy végződött volna.
2023. márc. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Amúgymeg kérdező, te rászorulsz erre a melóra?

Vagy ha nem érzed jól magad egy helyen minek jársz oda?


Én jelenleg inkább itthon melózok segély mellett, meg hébe hóba egy két alkalmi, és elvagyok már lassan fél éve. Nyilván nem jön be annyi mint 24/24 es műszakba amiket nyomtam előtte, de em is alszok minden másnap a padlón vagy egy székbe nyomorogva!

2023. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nem szabad olyan helyen dolgozni ahol szar a hangulat, a fizetés, a munkakörülmények, a beosztás vagy csalnak a járulékokkal vagy a pótlékokkal meg még ami MT szerint járna...


A magyaroknak pont az a bajuk amúgyis, hogy túlságosan hajlik a derekuk, holott önerőből is meg lehet élni munkahely nélkül, ha érti az ember a dolgát!


Most lehet itt jönnia nyugdíjjal meg a tébével, de az első egyébként is lutri plusz magányugdijjal kiváltahtó, a második meg sokszor színvonalon aluli szolgáltatás hónapos várólistákkal, meg csupa fogyaték orvossal..

2023. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nameg ha egyáltalán befizetik a járulékokat az ember után és nem elcsalják... Előző voltam.
2023. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Akit érdekelne mit csinálok, kutyaólakat, hangfalakat, meg használt kocsit bondok és kiárulom ennyi...
2023. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!