Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet az diplomás...

Hogyan lehet az diplomás ember sokat hibázik munkájába? Több hónap után is?

Figyelt kérdés
2023. márc. 26. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
emberből van, és a diploma nem garancia?
2023. márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Mert hibázni emberi dolog. Aki nem hibázik, nem is csinál semmit. Aki nem csinál semmit, mindig hibázni fog.

Természetesen fontos, hogy kiről van szó. Nyilván egy idegsebésznek nem igazán kellene, de Ők nem is szoktak.

2023. márc. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Attol még h diplomas nem okvetlen intelligrns vagy ugyes... Es az sem garancia h hibatlanul dolgozik..
2023. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Aki orvos annak nem szabad hibáznia!
2023. márc. 26. 12:49
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Na nyögd ki, milyen sérelem ért a dokinál?
2023. márc. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Velem úgy kezdték hogy kérdések miatt megvádoltak azzal hogy biztos állattenyésztésből diplomáztam le.

Mert kérdezten arrol hogyan vegyek árut készletre, hogyan fogadjam be a megrendeléseket, mik a kapcsolódó pontok a készlet és gyártás közt hogy parhuzamban tudjam követni.

Lenéztek hogy csak játszom a szamítógépen.


Viszont amikor több milliós tételeket gyártottak amit már kiszállítottunk és nem arra voltak újabb rendelések és 600 emberből köztük a vezér, csopvezek, munkások csak én vettem észre és csendben erre is rákérdeztem...és leállitották a termelést, mindenki fogta a fejét, hogy majdnem többmilliós kárunk lett, na akkor már nem szóltak be többet hogy biztos állattenyésztésből diplomáztam, meg játszom a gépen.


De szinte mindenhol úgy kezdik, hogy teljesen hülyének néz mindenki, meg aki biztos csak gépelni tud csak.

Könyvet írhatnék a sztorikból

2023. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orovosok hibázhatnak. Be vannak védve törvenyekkel.
2023. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Te valami debil vagy, vagy mi ez a kérdés?
2023. márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs korreláció.....
2023. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Girlll3 ***** válasza:
100%
Az orvosok is hibáznak....ha szabad, ha nem. Üdv a való világban.
2023. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!