Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyen mennyi idő...

Új munkahelyen mennyi idő alatt fogadtak el téged, mint új kollégát?

Figyelt kérdés

Eddigi tapasztalatokra lennék kíváncsi. Ha új munkahelyen kezdtél, mit tapasztaltál, hogy érezted, mennyi idő alatt fogadtal el, maguk közé?



Gondolok itt arra, hogy mikor kezdted azt látni a kollegaidon, hogy már nem kerülsz, nem vagy annyira figyelem központban, meglátják benned a dolgozó tényleg tenni akaró és tenni tudó embert.


Ehez nektek mennyi idő kellett,amég így elfogadnak téged-titeket?


2023. ápr. 4. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Mindenki nyitott kedves segítőkész aranyos volt.

Ment a rengeteg small talk is.

Egyetlen kollegát leszqmitva akivel már viták is voltak, még ma is mindenki kedves aranyos segítőkész és ma is mennek a small talkok is.

Most fél éve vagyok ezen a helyen.

(Közalkalmazotti)

2023. ápr. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok munkahelyen megfordultam, mindenhol sok idő kellett, hogy bizalmat érezzek, de ez nálam mindig így van. Utólag mindig ki is derült, hogy volt olyan kolléga, aki csak szardarabként került a gépezetbe, hogy a főnöknek segget nyaljon és ott fúrjon, könyököljön, ahol tud.

Azt meg kifejezetten utálom, ha figyelnek. Magyarországon jellemző, hogy midenki jobban figyeli a másik munkáját, mint a sajátját!

A small talkokra nem vagyok kíváncsi, feláll tőlük a hátamon a nemlétező szőr is. Ha valakinek nincs értelmes témája, inkább hallgasson. Én értékelem, ha valaki rámnéz egy őszinte mosollyal és békén hagy.

2023. ápr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom. Dolgozni jártam be és nem mások kedvében járni. Visszagondolva a főnökkel jöttem ki a legjobban, mert nekem elég volt 1x elmondania valamit és akkor azt vehette késznek időre.
2023. ápr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy hónap alatt bebizonyítottam az akkori kollégáimnak, hogy vannak olyan képességeim az aktuális beosztásomhoz, mint bármelyiknek.

A helyi szabályokat megtanultam, alkalmaztam és a hatékonyságunk növelésére tovább fejlesztettem, - amit el is fogadtak fenntartások nélkül, mert tényleg meglepően hatékonyak lettek.

Ettől a pillanattól kezdődően "kettesével szedtem a lépcsőket" az elismertség és elfogadottság emelkedőjén.

2023. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mindig olyan helyre vettek föl, ahol kellett az ember, örültek nekem és első perctől elfogadtak.
2023. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy hónap volt a próbaidő. Miután ez letelt, akkor kezdtem érezni, hogy jobban befogadnak. Előtte is beszélgettek velem, és segítettek,ha szükségem volt rá. Fél éve vagyok itt, és teljesen otthonosan érzem magam (irodai szellemi munka).
2023. ápr. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!