Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit írjak be az önéletrajzomba...

Mit írjak be az önéletrajzomba, ha évek óta nem dolgoztam?

Figyelt kérdés
Legalább öt évet kellene kitölteni valamivel.

2023. ápr. 21. 11:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

*500 oldalt 1 napon belül 100%-ban


Ez a követelmény ma egy egyetemista diáknak hétfő este 10 kor közli a tanár, hogy megkell tanulni, és másnap kedd reggel lehet konzultálni belőle.

És nem 1 szak, sok ilyen. Sok ilyen nap. De ha még a szaknak megfelelő lenne, de még ahhoz sincs köze.


Mert nem tudom mi köze egy Koreának a masszív majdhogy nem radikálódó Iszlámhoz.


Koreai tanár? nem is beszél magyarul, a magyarhoz nullát konnyit, de se baj, talán angolul megy neki. Jah, hogy azt sem tudja, és jó ha egy minimális alapszintje meg van belőle, az is döcögösen..


A Japán ugyan ez, csak még Japán tanár sincs, csak magyar...az se diákok közé való.


Soroljam?:D Ez a "nagy" egyetem, aki annyit fordít a diákok tudására-mint amennyit nem, gondolom kormányi utasításra.


Mert alapbl a szak nagyon is jó lenne, ha valódi oktatás lenne, valódi tanárokal, valódi felkészítéssel..


De nincs.

2023. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

22+ És még egy kis érdekesség:


Egys született Koreai fogja a fejét, hogy mit művelnek Koreai oktatás cimszóval itt az emberekkel, a nyelvtanulásról már ne is beszéljünk.


Született Koreai. Aki beszél Japánul, angolul, franciául.


És akkor itt ugat a 21-es..


Kisöreg 1 napot nem bírnál ki akkora nyomásban mint a diákok bent..


Lusta? szerintem nem lusta, csak van annyi esze, hogy inkább másra teszi a hangsúlyt, és szépen lassan végzi ezt-de közben idegen országban megtanul nyelvet, kijár egykét sulit, és fél évente hosszabbít itthon. Az ilyen papir amúgy sem ér semmit senkinek nem hiányzik.


Akkor ismét kérdem, hol a hiba? A diákba?:D vagy magába az egész rendszerbe, ami tudatos, és "egyedülálló".

2023. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

21:

Honnan tudod hogy miért nem dolgozott?

És főleg kinek mi köze hozzá ha valaki évekig nem dolgozik, de mondjuk fizeti maga után pl. a TB-jét (nem károsít meg senkit, nem vesz fel jogtalanul juttatásokat)?

Attól még ő lehet jó munkaerő, hogy esetleg úgy gondolja hogy tart valamennyi szünetet (mindenkinek joga van hozzá).

Nekem pl volt olyan ismerősöm aki összeszedett annyi pénzt, hogy utána hónapokig Thaiföldön barangolt egy haverjával, mert mentálisan fel akart töltődni, elege volt abból ami itt megy.

Az a probléma amikor ismeretlenül ítélkezik valaki a másik felett, hogy "hogy merészel a másik nem dolgozni és utána mit képzel hogy vissza akar térni a munka világába", és még mindig a "rúgjunk bele" mentalitás a nyerő ahelyett, hogy örülnénk hogy dolgozni akar az illető. De ugye itt az ellehetetlenítés a lényeg, és a "hogyan nem lehet" szemlélet működik még most is. Az önéletrajzok kozmetikáztatása is arra megy ki nehogy találjon normális munkát valaki.

2023. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nyugodtan írj be amit akarsz. (nyilván ne NASA-t, de vmi hozzád és a többi munkahelyhez képest reális dolgot, esetleg családi vállalkozás is játszhat) Az égvilágon senki nem fog utánanézni ha kell az ember. Kis lukak meg nem számítanak.
2023. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%

25


*netto 50 millás nyereség hivatalosan csakli nélkül, leadózva. Ennek a brttoja meg mégszebb:)


Akkoriban még pénz volt-nem kevés.

2023. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
nem kell mindent percre pontosan emgmagyarázni. én a felsorolásban ki sem térek a több éves lyukakra, ha pedig rákérdeznének azt mondanám hogy alkalmi munkáim voltak ami többé-kevésbé igaz is
2023. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
15.40es, azért önmagadról E/3ban beszélni nem semmi. :D
2023. ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy családi vállalkozásban dolgoztál.
2023. ápr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"De kérdezem én miért kell valakit elutasítani, mint valami bűnözőt, csak azért mert nem dolgozott pár évig?"



Regi szep KMK-orokseg :)



38F incel

2023. ápr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
ha azt mondod hogy mezőgazdasági idénymunkákat végeztél, ott van a válasz hogy volt benned hajlam. ha meg annyira lebontja hogy "és télen"? oda nem biztos érdemes menni mert nagyon szorgos munkaerőt keres ha ennyire kíváncsi az előzményekre
2023. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!