Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvárható lett volna tőlem...

Elvárható lett volna tőlem hogy saját zsebből 10E-t adjak a főnök csomagjába?

Figyelt kérdés

A főnök szólt hogy jön egy csomagja, 8000 lesz, adott rá pénzt.


megjött a futár hát a főnk benézte mert nem 8, hanem 18.000 volt. A főnök már sehol, iroda már zárva, nálam egy fillér se.

A csomag visszament.


A főnök lecseszett hogy miért nem egészítettem ki.

Vajon elvárhat lett volna tőlem hogy saját zsebből előre készüljek 10.000-el hogy a "kedves " főnök úr csomagja átvételre kerüljön?


2023. ápr. 28. 13:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%
Megint elfelejtettél visszalépni a kérdező fiókjába, és egy másikból válaszolsz a saját kérdésed alatt. smh
2023. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%
10-es: miért nincs bankkártyád?
2023. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
0%

"10-es: miért nincs bankkártyád?"


Mert én úgy döntöttem immáron 5 éve hogy se bankszámla se bankkártya nekem nem kell. hogy miért az egyrészt az én dolgom másrészt hiába is magyarázná mert a hozzád hasonló konzumállat úgyse fogná fel.


Röviden: lehetne, de NINCS és nem is lesz.

2023. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod a főnöknek, hogy nincs se bankkártyád és se pénzed. Szerintem simán megérti és nem lesz gond.


Azt nem értem hogy valaki hogy lehet kérdésfetisista. Felteszel egy kérdést hőbörgő stílusban aztán másik fiókból válaszolgatsz. Erre izgulsz fel?

Javaslom keress fel egy szakember! Addig a gyakori népe jót nevet rajtad.

2023. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
34%

Kitalált szitu.

De ha valóság lenne, én sem tudnám kipótolni. Pár száz Ft van csak nálam munkahelyen, 10000 Ft semmiképpen. A bankkártyámat meg NEM viszem munkahelyre.

2023. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%

"Megmondod a főnöknek, hogy nincs se bankkártyád és se pénzed. Szerintem simán megérti és nem lesz gond."

. Sőt, a Kérdezőt és a helyzetét ismerve még fizetésemelést is kap, nehogy éhen haljon hó végére máskor.

2023. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%

Velem is történt ilyen már. Szólt a főnök telefonon, hogy jön csomagja, vegyem át, fizessem ki ha lehet.

Már nem emlékszem mennyibe került, de kifizettem, másnap meg visszaadta a pénzt.

Nem értem ilyenen hogy lehet hőbörögni egyébként. Ha meg nem volt nálad pènz, akkor mit problémàzol ezen?

Egyre gagyibb kérdéseket látni már esküszöm.

2023. ápr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Lilluci27 ***** válasza:
86%
Alapítványi iskola?
2023. ápr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem hívtad fel, hogy nem annyi a csomag, itt a futár. És nincs nálad pénz. Kérhettél volna másnapi kiszállítást, módosítással.
2023. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
86%
Kamu kérdés. A csomag nem megy vissza. Következő munkanapon kézbesítik újra.
2023. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!