Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szakáll állásinterjún, előny,...

Szakáll állásinterjún, előny, hátrány, nem számít?

Figyelt kérdés
Pontosabban egy diplomás, mérnöki állásra. Tapasztalatom még nincs, se tudásom igazából, csak papírom, így a külső megjelenés gondolom fontosabb. Szakállal érettebbnek nézek ki? Vagy elítélnek miatta? Vagy nem érdekli őket?

2023. máj. 4. 11:02
A kérdező szavazást indított:
Előny
Hátrány
Nem érdekel senkit
43 szavazat
1 2 3
 1/21 Rising Phoenix ***** válasza:
96%
Csak legyen ápolt, ne egy csöves szénaboglya. Azon kívül szerintem senkit nem érdekel.
2023. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném, hogy nem egy ápolt szakáll, hanem depressziós vagyok és semmi erőm leszedni minden héten, így már 2 hónapja hagytam megnőni. Eléggé ősember beütésem van sok ismerősöm szerint, de sokaknak meg tetszik, mert szerintük hozzám passzol a nagy szakáll+bajusz kombó.
2023. máj. 4. 11:04
 3/21 A kérdező kommentje:
Ajjaja 1-es, sajnos nem ápolom hanem eléggé az amit leírtál.
2023. máj. 4. 11:05
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Divat a szakáll már néhány éve, de csak a rendezett. Próbáld meg rászánni magad, hátha utána a hangulatod is kicsit jobb lesz. Sok sikert az interjúhoz! :)
2023. máj. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

#2: akkor mégis mi a f*szt vársz, már bocs?

Szerinted ha egy szakáll kihívást jelent, akkor napi 8 óra munka nem lesz az?

Szerintem kezdj el szakemberhez járni.

2023. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%

Ha depressziós vagy, akkor az okot kellene kezelni. Ami miatt energiád sincs semmire. Ha az állásinterjú egy löket, mert kizárólag azért voltál depis, mert nem volt munkád, akkor az energiádnak vissza kellene jönnie.

Ha egyéb komplex probléma van, muszájból elfogadsz egy ajánlatot, mert kell a pénz, de nem is szeretnéd igazán azt a munkát, az látszani fog rajtad. A lelkiállapotod kivetül a szakállra is. 😕

2023. máj. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
És mit vársz? SZERINTED milyen hatást keltessz az interjúztatóba egy igénytelen szakállal?
2023. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogyan kéne rendezni 4-es. Másik, hogy leszedni már nincs időm mert nincs hajvágóm és a manuális borotva ezt már nem viszi. Vagy ha le is viszi akkor órákat kéne pöcsölnöm vele, az interjúm meg másfél óra múlva lesz. Köszi azért :)

5: De az lesz, de nincs választásom mert vagy ez, vagy a halál. Szakember nem segít.

6: A családom, a lakhelyem, a kilátástalanságom, a tönkretett életem. Ezek az okok... Ezeket csak egy munkahely hozná rendbe. Viszont ez nem egy olyan munka, amit élvezettel csinálnék. Sőt, ilyen munka nem létezik sajnos. Annyi miatt szedtem magam össze hogy beüljek a gép elé és nyomjam le az interjút, mert van relokációs csomag és az tetszik egy minimálisan.

2023. máj. 4. 11:15
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

"tönkretett életem"

. Egy mérnöki diplomával elég messze vagy a tönkretett élettől...

2023. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy ha le is viszi akkor órákat kéne pöcsölnöm vele, az interjúm meg másfél óra múlva lesz"

Akkor menj el borbélyhoz.


De ha igénytelen csöves hatást keltessz akkor nyilván nem aratsz sikert. És akkor nem vesznek fel, átkozod magad, tovább romlik az állapotod, stb.

2023. máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!