Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szakáll állásinterjún, előny,...

Szakáll állásinterjún, előny, hátrány, nem számít?

Figyelt kérdés
Pontosabban egy diplomás, mérnöki állásra. Tapasztalatom még nincs, se tudásom igazából, csak papírom, így a külső megjelenés gondolom fontosabb. Szakállal érettebbnek nézek ki? Vagy elítélnek miatta? Vagy nem érdekli őket?

2023. máj. 4. 11:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hát ha gyűlölöm a szakmát 9-es és csesztem tanulni csak puskáztam A-tól Z-ig akkor igenis tönkretett.
2023. máj. 4. 11:23
 12/21 A kérdező kommentje:
Huh, hát próbáltam belevágni de egyáltalán nem viszi a manuális borotva. Borbély meg mind időpontos a közelemben. Hát ennek annyi...
2023. máj. 4. 11:34
 13/21 anonim ***** válasza:
78%

#11: nem, nem az, mert ebből is tanultál valami, és biztosan így is hozzád tett valamit ez a képzés.


De a gond, hogy már most készen szeretnél mindent azonnal: munkát, amit szeretsz, szakállat, amit nincs stb. Csak valahogy az a minimális erőfeszítés hiányzik az egész mögül.

2023. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
39%

Uramisten 9-es. Ezt ugye nem gondolod komolyan?

Mert ugye, ha mérnöki diplomája van, nem mehetett tönkre az élete, meg nem lehet rottyon a családja, a lelke, mert akkor neked nem jön ki a matek a kis fejedben?

Mérnöki diploma=panaszkodásmentes, fasza, boldog élet

2023. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Mérnökként a ktyát nem fogja érdekelni a szakállad.


Ne legyél büdös, ne legyél szakadt, vagy koszos és kész!

2023. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A 4-es válaszoló vagyok. Ha van kedved, elmondod, hogy sikerült az interjú?
2023. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Érdekes volt. Inkább az volt a baj, hogy egy szót nem értettem arról amiben dolgoznom kell majd, hiába lesz valamilyen szintű betanítás. Nehezen tudtam magam eladni, hogy miért nem dolgozom már egy éve.
2023. máj. 4. 14:38
 18/21 Rising Phoenix ***** válasza:
Milyen mérnök vagy?
2023. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
saját tapasztalat mérnöki meló mellett még csináltam esztergálást ott nem prefeláltak semmilyen hosszú haj/szakáll, gyűrű/nyaklánc.
2023. máj. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Vezetoi pozícióban, pláne ha az ember fiatalabb korban er oda akkor sztem előny egy erős szakáll egy jó kialassal.
2023. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!