Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik az a munka, ami olyan...

Melyik az a munka, ami olyan nektek, hogy akármennyit fizethetnének, ti akkor sem csinálnátok?

Figyelt kérdés
Nekem pl személy szerint az irodakukac, mint a közgazdász

2023. máj. 26. 19:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
87%
Kb az osszes melo nehany kivetellel 😅
2023. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
77%

Tanár

Óvónő

Ápoló

Postás

Fizikai munkák

Kozmetikus

2023. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
78%
Irodai monoton munkát, pl. adatrögzítő. Én ápoló vagyok, egész nap jövök-megyek, intézkedek, el se tudom képzelni, hogy lehet 8 órán át ülni a gép előtt. Eleve elaludnék. :D Nagyon rossz a monotonitástűrő képességem.
2023. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
93%
Nem vállalnék el olyan munkát, ahol nem kamatoztathatom a szellemi képességeim és/vagy ami monoton. Egyszer dolgoztam diákként gyárban, a legádázabb ellenségemnek sem kívánom. Lélekölő, ahogy napi nyolc órában ugyanazokat az alkatrészeket szereled össze/ugyanazokat a gépeket működteted szinte megállás nélkül, a szünetben meg nézed a többi fásult, belassult embert. Nem is beszélve arról, hogy még mosdóba se mehetsz ki csak úgy, nálunk kellett kérni a műszakvezetőtől "pisipapírt", ami kemény öt percre szólt. Nem is éreztem magam ott embernek, inkább valami elcseszett robotnak. Teljes szívemből gyűlöltem, s csak azért maradtam, mert nagyon kellett a pénz, a környéken meg nem volt más lehetőség diákmunkát vállalni. Szerencsére azóta már egyetemista vagyok, jobb lehetőségekkel, viszont a mai napig sajnálom azokat az embereket, akik kénytelenek egy gyárban robotolni, mert egyszerűen nincs más munkalehetőség a környéken.
2023. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
86%
Ügyfélszolgálatos a munkaügyi hivatalban vagy az önkormányzat szociális osztályán.
2023. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
35 fokban nyáron tűző napon aszfaltozni
2023. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
87%
Irodai munka és bármi, ahol egész idő alatt ülni kell. Egyszerűen nem vagyok rá alkalmas. Pl soha nem lennék pénztáros bevasarlokozpontban sem, de egy kisebb üzletben szívesen dolgoznék, ahol kozvetlenebb a légkör
2023. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
85%

Személy szerint semmilyen olyan munkát nem csinálnék szívesen, ami lélektelen robot munka. Eladó, gyári munkás. De a jelenlegi munkaköröm is megőrjít, mert csak ülök irodában és végzem ugyanazt a rabszolgamunkát a többiekkel.


Amit szeretek, az építési projektek. Amikor ott lehet lenni elejétől a végéig. Bár akkor is irodai munkám van, de ha akarok körbemegyek a házon, beszélek emberekkel, találkozom másokkal, százakat ismerek meg egy építkezés alatt.


Ebéd közben meg kijártunk kollégákkal, ismerősökkel kajálni a belvárosban, nézni a csajokat, stb. Ezt szívesen csinálom még kevesebb pénzért is.

2023. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
73%
Kukás
2023. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

#14 Nekem is nagy vízválasztó volt amikor gyári munkám volt.


Reggel kezdtem, estig voltam, diákként szerencsére csak nappali műszakban. 2x1,5 óra utazás volt. Sötétben indultam, sötétben értem haza. A pénz meg pont annyi volt, hogy hó végéig nullán kihúzzam, pedig akkor egyetemistaként minimális fogyasztásom volt.


Volt, hogy előttem érkező lelépett 5 perccel, onnantól úsztam egész nap. Alapból egy igazi lélekölő munka volt, menni kellett a gépnek, sorjázni kellett a műanyag szarokat, számolni és zsákba rakni. Az egész rohadt munkakör csak azért létezett, mert olcsóbb volt egy szar gép + ember kettőse mint egy normális gép amihez nem kell ember.


Az tett be, amikor olyanokért szóltak, hogy ne beszélgessünk, meg ne hallgassak zenét közben, enni és WC-re is csak pontban délben lehetett elmenni. Nem az volt, hogy elmész bármikor 15 percre pihenni, azt csak délben lehetett.

2023. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!