Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan cég, ahol pünkösd...

Van olyan cég, ahol pünkösd hétvégén van csapatépítő egy Balatonnál lévő városban?

Figyelt kérdés

2023. máj. 27. 20:08
 1/7 Rising Phoenix ***** válasza:
100%
Simán előfordulhat. Nem így fogod megtudni, hogy hazudik-e a hollétéről.
2023. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Nincs.


Szerinted melyik cég fizetne +100%-os fizetett túlóra napot-mivel ünnep nap, egy mezei csapatépítőre?


Valaki nagyon palira próbál venni téged.

2023. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Rising Phoenix ***** válasza:
100%
Nálunk nem kötelező részt venni a csapatépítőn, viszont finanszírozzuk a szállást, ellátást, így mindenkinek kikapcsolódás és van kedvük megjelenni. És gyakran tartjuk hétvégén, ünnepnapon. Igaz, ez kis vállalkozás, főként családtagok és barátok alkotják, csak néhányan új tagunk teljesen "idegen". Persze vannak olyan helyek, ahol a csapatépítés nem buli, csak kötelező kínzás.
2023. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele, hogy az én életem se jobb se rosszabb, bármit mond, nyilván nem vagyok olyan naiv, azért írtam ki a kérdést😅 bár ennyi erővel karácsonykor is lehetne csapatépítő
2023. máj. 27. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik exem munkahelye rendszeresen ilyenkor vitte őket Balatonra csapatépíteni. És ismertem másokat is annál a cégnél, nem volt kamu :) Úgyhogy igen.
2023. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
miert nem telefonalsz be kedden a ceghez es kerdezed meg...tudod hol melozik? ugy tehetnel mintha a hoteltol hivnad oket hogy valami ott maradt :-D
2023. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért pünkösd és karácsony között van némi különbség. Te hány olyan embert ismersz, aki ilyenkor konkrétan ünnepel, és nem csak örül a plusz egy nap hétvégének?
2023. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!