Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kell lenézni más munkahe...

Miért kell lenézni más munkahelyét?

Figyelt kérdés
Egyre többször látom, hogyha panaszkodom a munkára, akár, hogy fáradt vagyok, későn érek haza stb, akkor elkezdenek bezzeg versenyszférázni szinte mindenki, mivel hivatalban dolgozom. Azt persze nem teszi mellé egyik sem, hogy ő pl nyugdíjas (ez a kisebbség) de van full home offiban dolgozó, hidribben, négynapos munkahetező, de jaj én aztán nem lehetek fáradt, nekem minden fasza és szép.

2023. jún. 1. 08:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
26%
Hát nézd, én szemtől szembe nem szólnék be, de lenne véleményem. Én 12 órában dolgozom, mint ápoló és minden hónapom túlórás, mert kevesen vagyunk. Általában enni is állva szoktam, vagy miközben dokumentálok. Dolgoztam lánykoromban az illetékhivatalban, napi háromszor kávéztunk, ebédelni a szomszédos önkiszolgálóba mentünk át, két iktatás közt hallgattam, ahogy egymás családi problémáit beszélik ki a kolléganők, stb. Egyszerűen összehasonlítani se lehet, hidd el nyugodtan.
2023. jún. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
11: Mondjuk hacsak nem magánkórházban dolgozol, te is a közszférában vagy alkalmazott szóval ez kicsit öngól volt.
2023. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

12


A hivatalon van a hangsúly. Marhára fárasztó lehet egész nap csücsülni a székben és klimpírozni a manikűrözött ujjacskákkal, miközben megbeszéli a többiekkel, hogy ki hova megy wellnesselni. Hagyjál már :D Az én műszakjaimba az ilyen ülőmunkát végző simán belehalna.

2023. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
13 na pont te általánosítasz le, de marhára. Nem ülőmunka elég sok munkakör, itt is van labor stb, nem osztom meg pontosan mi. Nem rossz a fizu, mert marhára kell ember, de wellnessbe nem mindenki megy mert nincs arra azért pénze. Ja és oda más is jár, nemcsak a hivatalnok.
2023. jún. 1. 14:32
 15/23 anonim ***** válasza:
35%
Dehogy halna bele. Attól mert te a nulla végzettségeddel valami alibi munkát végeztél a hivatalban még sokan ténylegesen dolgoznak. Mellesleg mert te szimplán hülye vagy ahhoz, hogy olyan munkát találj ahol nem embertelen körülmények között kell dolgoznod még más is el tudná végezni. Csak nem akarja mert van választása.
2023. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Na de most már tudod, hogy miért néznek le az ismerőseid. Hivatali dolgozó=irodai, ülő munkát végző ember, aki a kelleténél sokkal lassabban dolgozik, fél napot kàvézik, pletyizik a csajokkal, a munkájának kevesebb a haszna, mint egy levéltetünek.

Pontozzatok le, full nem érdekel, az emberek többsége akkor is ezt gondolja a HIVATAL szóról egyből.

2023. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

15


Te honnan tudsz bármit rólam? :D Diplomás ápoló vagyok, magas szakirányú végzettséggel. A végzettséghez semmi köze ahhoz, hogy ki hol dolgozik.

2023. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"az emberek többsége akkor is ezt gondolja a HIVATAL szóról egyből"


Csak éppen ettől még nem lesz igaz.

2023. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
43%
17: Ugyanonnan ahonnan te a hivatali alkalmazottakról úgy általában bármit is tudsz. Ha olyan baromi versenyképes lennél nem itt dolgoznál, olyan körülmények között amiket leírtál. Csak sajnos a taktaharkányi egyetemen utánad dobott diplomáddal nem lettél okosabb.
2023. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
72%

19 te vagy a kérdező? Sose értettem, minek védeni a kérdezőt.

A SOTE-n végeztem és egyébként a SOTE-n is dolgozom, meglehetősen komplex osztályon, szakmailag a csúcson vagyok. A szakmámban kiváló. Szóval ezt a vonalat ne erőltesd, mert felesleges.

Dolgoztam hivatalban is (illetékhivatal konkrétan), míg a nyelvvizsgámra készültem, mert könnyebb munka volt, mint kórházban dolgozni. Nekem van összehasonlítási alapom. Neked van?

2023. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!