Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kell lenézni más munkahe...

Miért kell lenézni más munkahelyét?

Figyelt kérdés
Egyre többször látom, hogyha panaszkodom a munkára, akár, hogy fáradt vagyok, későn érek haza stb, akkor elkezdenek bezzeg versenyszférázni szinte mindenki, mivel hivatalban dolgozom. Azt persze nem teszi mellé egyik sem, hogy ő pl nyugdíjas (ez a kisebbség) de van full home offiban dolgozó, hidribben, négynapos munkahetező, de jaj én aztán nem lehetek fáradt, nekem minden fasza és szép.

2023. jún. 1. 08:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

20: Senki nem védi a kérdezőt egyszerűen hülyeségeket beszélsz. Most te komolyan a szakképzettséghez nem kötött sóhivatali munkádat nevezed viszonyítási alapnak? Azzal tisztában vagy, hogy sokan 1-2 diplomával + közigazgatási/jogi szakvizsgával ülnek ott és olyan kérdésekben döntenek amikhez te bögöfni sem tudnál semmit?

Az meg tök nem érdekel hogy állítólag és szerinted te a csúcson vagy a szakmádban. Akiket én ismerek és tényleg csúcson vannak a területen azok elvégezték az orvosit, vagy ápolóként kimentek közegészségügyi intézményekbe/magánkórházakba dolgozni ahol nem szarért, húgyért dolgoznak rinyálva hogy nem tudnak enni sem leülni. Javaslom neked is ha annyira a szakma csúcsán vagy úgyis menni fog és akkor nem kell mártírt csinálnod magadból mert bezzeg az irodában ülve esznek. Mekkora dolog. :D

2023. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Értelmes ember nem néz le egyik munkát se. Mindegyik munkának van értelme és haszna. A kukásokat is lenézik, tanáraim azzal jöttek mindig ha nem tanulunk maximum kukások leszünk, közben ha ők nem lennének megfulladnánk a saját szarunkban kb.
2023. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem a munkádat nézik le, hanem a panaszkodásodat.
2023. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!