Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha be voltam reccsenve 1...

Ha be voltam reccsenve 1 évig, és egy barátom üvegházas kertjében dolgoztam, mit mondjak állásinterjun?

Figyelt kérdés

Nem voltam pszichésen rendben, ezért nem tudtam állandó munkahelyet vállalni.


Ezért van 1 év üresjárat az önéletrajzomban.


Barátom kertjében dolgoztam, palántázás, zöldségtermesztest.

De mivel ezt papíron nem tudom igazolni, lehet azt hiszik hazudok és otthon néztem a plafont.


Ezt megelözöen volt 6 évig munkaviszonyom amiről papír is van.


2023. jún. 2. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozol magyarázattal semmiért. Főleg ami nem releváns a munkakörrel kapcsolatban.
2023. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod, sabbaticalon voltál és egy kertészetben dolgoztál besegítőként. Gondolom, a kertészet nagyon más jellegű mint amit előtte csináltál.
2023. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pénzügyi asszisztens voltam, vegzettsegem is van.
2023. jún. 2. 14:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, hogy kipróbáltad a kertészkedést (miért ne hinnék el??), érdekes volt, de visszatérnél az íróasztalhoz.
2023. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt mondd, hogy egy barátod kertészetében dolgoztál egy évig. Nem fogja feszegetni, hogy feketén-e, nem az ő dolga.
2023. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy nem írtad bele az önéletrajzba azt az egy évet, mert az nagyon más jellegű munka volt, mint amire most jelentkeztél, és ilyen szempontból nem relevàns. Megmondhatod ezután azt is, hogy kipròbàltad magadat egy új szakmában, de nem tetszett. További magyarázatot nem vagy köteles adni senkinek. Még igazából ennyit sem.
2023. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"egy barátomnál dolgoztam, kertészeti munkát"
2023. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!