Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyváltás elvándorló...

Munkahelyváltás elvándorló kollégák miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Felmondtam az előző munkahelyemen, mert jobbnak tűnő ajánlatot kaptam. Alapvetően szerettem ott dolgozni a rugalmas munkaidő és a kollégák miatt, bár a fizetés elég gyatra volt. Ez volt a fő oka a váltásnak. Az év folyamán minden hónapban felállt valaki, nagyon megviselt, hogy nincsenek többé ott. Sokan úgy döntöttek, hogy elköltöznek. Egyikőjük gyes-re ment. Szóval szinte mindenki távozott, akivel jóban voltam. Konkrétan a teljes csapat eltűnt. Én még az év elején elmentem máshova, mert még akkor latolgatták, hogy kivel mi lesz majd. Aztán visszavetettem magam oda, mert hiányzott a megszokott közeg es céges kultúra. Ezután letört voltam, a hiányuk miatt és hogy más is menni fog, ezert közben újra keresni kezdtem más állást, majd felmondtam, hogy hátha jobb lesz nekem máshol, de nagyon nehezen tudom elengedni a múltam, így nem megy a beilleszkedés és a betanulásom se valami flottul.

Tulajdonképpen második esélyt kaptam at ottani főnökömtől, de már kívülállónak éreztem magam, azokkal szemben akik ott voltak. Az se segített, hogy átalakulás alatt van a cég, így nagy a bizonytalanság.

A főnökünk egyikünkkel se bánt túl szépen, mindenki kapott egy kis savazást, még azok is akik nyeregben voltak nála.

Most jelenleg annyira leépült az osztály, hogy csak pályakezdők és gyakornokok vannak ott, nincs egy senior se. Én felégettem a hidakat nála második felmondással, szarul érzem magam miatta. Csak reménykedek, hogy egyszer más vezető lesz ott és visszatérhetek.

Ez volt az első igazi munkahelyem, ezért vérzik a szívem.

Jogosan érzem a megbánást vagy bánatot? Azóta nem találom a helyem, iden nyáron lettem volna ott 2 éve.



2023. jún. 18. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Legyen a tanulság a hátralevő évekre, hogy nem minden a pénz.
2023. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
őszintén én egy kukkot sem értek ebből a maszlagból.
2023. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló cipőben , eljöttem mert már 1,8 hónap után én voltam a régi dolgozó. Folyamatosan mondtak fel , mert vagy elköltöztek vagy szülni mentek , vagy elegük lett az egészből. Nagyon szerettem azt a csapatot az embereket és én is eljöttem végül , most egy olyan helyen dolgozom ahonnan senki nem megy el ,de rohadtul nem érzem magam jól és baromira nem jó a csapat és sokat gondolkodom rajta hogy a vállalati kultúra miatt és mert a régi helyen jobban meg is becsültek hogy visszamegyek oda.
2023. jún. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!