Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kakilás munkahelyen?

Kakilás munkahelyen?

Figyelt kérdés

Én sajnos nem merek elmenni. De tudom hogy ez nem jó mert minden du. már kelleni szokott... Aztán hazaérek egyből ülök a wc-re...


27/N



2023. jún. 21. 21:38
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Vedd alapul azt, hogy "Aminek ki kell jönnie, annak utat kell adni", mert lényegében mindenki kakil, így ha nem teszed meg, akkor csak magadnak ártasz, mert nem tudsz megfelelően másra figyelni, kínlasztod magadat.

Tehát no para emiatt:)!

2023. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
69%

Akkor ezek után már csak az a kérdés, hogy értelmes ember vagy?

Vagy olyan, aki nem tud parancsolni az ösztöneinek?

2023. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 Gugu Gabor ***** válasza:
78%
Ha te 27 éves vagy akkor gondolom a kollégáid is felnőttek. Én ugyan most olvastam először hogy a nők is járnak wc re, de lehet a kollégáid tudják hogy a nők is xarnak.
2023. jún. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

csak ott megyek, ha tudok.

"my boss makes a dollar i make a dime that's why i shit on company time"

kit érdekel amúgy? ha emiatt lesz valami bajod, az majd megéri?

2023. jún. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
8%
Otthon kell elintézni még reggel.
2023. jún. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán elmegy a munkahelyi wc-n is nagy dolgomra. Nagypapám mondta "enni kell, szarni meg muszáj". Nem is értem miért kell ebből problémát csinálni. Ha csobbanós a WC kagyló, akkor először dobj bele egy kis papírt, légfrissítő meg csak van. Ne legyen ebből tabu, mindenki ürít.
2023. jún. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
30%
Csak otthon szarok, de ennyi idő alatt nem csavarodik a belem (?), csak érzem, hogy ha hazajövök, hova megyek elsőnek.
2023. jún. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
84%
Oké, én megértelek, mert én is ilyen voltam régen. De most komolyan, inkább kockáztatod, hogy rosszul leszel, vagy inkább tűröd, hogy rosszul vagy? A kaksi visszatartásnak komoly következményei is lehetnek. Amúgy ki a fenét érdekel, ki mit gondol?? Ne már, kérdező... :D Gondoljanak, szíve joguk, mit gondolnak. Ezt a félelmedet csak te vetíted ki, a kutyát nem érdekli más emberek szarási szokása, hidd el. Ha valaki ez miatt meg beszól, az annyit is ér.
2023. jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 Lilluci27 ***** válasza:
30%
leyél bátor!
2023. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
13%
Nekem ne mondjátok már, hogy elvisz a mentő, ha pár óráig nem szarsz.
2023. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!