Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Takarítóként kerültetek már...

Takarítóként kerültetek már hasonlóan megalazó szituba?

Figyelt kérdés

Pár napja történt, gondoltam megosztom veletek, hatha vannak sorstársaim... Egy multinál takarítok heti kétszer pár hónapja, kora reggel szoktam menni, mikor még nincsenek bent dolgozók, vagy csak kevesen. Mikor végzek nyilvan már bőven szállingóznak be, de igyekszem nem zavarni a köreiket.


Egyik nap takarítottam a női mosdót, ami mindig melósabb mint a férfi, ha hiszitek, ha nem. Olyan 7:45 körül betévedt egy szőke kis fiatal hölgy (én se vagyok idős, nagyjából velem egykorú lehetett 25-30 közötti), talpig sminkben, kis feszes szoknyában. Körbenéz, fintorog, megkérdezi köszönés nélkül, hogy "én ki vagyok, eddig még nem látott". Mondom neked is "szia"... Pont a 3 fülke közül a középsőt takaritottam, mondta, hogy ő mindig oda jár, be szeretne menni. Mondom neki kb. 10 perc és jöhet... Válasza: "Az sok." Mondtam neki akkor menjen a bal oldaliba, azzal már megvagyok.


Fintorogva meg sóhajtotva bement, 3 perc eltelik még mindig bent van, de semmi zajt nem hallottam. Aztán utána hirtelen nagy csobbanások, wc papír tekergetés, légfrissitő, gondoltam addig inkább kimegyek az ajtó elé, nehogy ezzel is gondja legyen, hogy miért hallgattam végig a műveletet.


Kifele jövet rámmosolygott, gondoltam csak végre tett egy kedves gesztust iranyomba, talán rájött mekkora bunkó volt, de mint utóbb kiderült, ez nem így volt... Megyek vissza az ajtaja ahol volt résnyire nyitva, takarítom a másik fülkét, csinalom a harmadikat de gyanúsan egyre büdösebb volt bent, benézek a tett helyszínére és az a látvany, ami fogadott... Ott úszik a kula meg a papir a vízben, és nem húzta le maga után...


Ezek utan kicsit megrendült az emberekbe vetett hitem... Csak azért, mert én nem vagyok többdiplomás irodai dolgozó, még nem kéne labtörlönek hasznalni... Undoritó volt.



2023. jún. 22. 13:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Pont ilyen nem volt, de hasonló igen.

Külföldön éltem, és egy ruhaboltot takarítottam. Nem csak a boltot, hanem hátul a személyzeti helyiségeket is. Ezek a kis fiatal, csinos, mindig divatosan öltözött eladó gyerekek valami olyan mocskot hagytak maguk után mindig az étkezőjükben, hogy az hihetetlen. Szétszórt chipses zacskók, otthagyott, beleszáradt kávés csészék, szétkent ketchup, kilötyögtetett, ragacsos üdítő, minden volt.

A munkával nem volt bajom, nem volt különösebben nehéz vagy koszos sem, de EZT nagyon megalázónak éreztem. Hogy nem dobja ki maga után a mocskát, és nem törli fel a kiömlött kólát, mert a takarító azért van, hogy megcsinálja.

2023. jún. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Otthon biztos az anyjukkal csinálják ugyan ezt, mert az ostoba eltakarítja. Ahelyett, hogy beleverné az orrukat a mocsokba, jó laposra.
2023. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%
11es, fogadjunk Angliaban voltal...
2023. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"11es, fogadjunk Angliaban voltal..."

Majdnem. Skócia. :)

2023. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Takarító vagyok. Még eddig nem.
2023. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy kicsinyes bosszu volt,h nem mehetett az idiota a kozepsobe.


Legkozelebb tudod,melyik az ove. Kedn at vmi nyomot hagyo takszerrel a kozepso wc-t es hagyd ugy. Menj a masikakba es ha kerdez ne valaszolj. Menjen csak be.

Aztan rajenodik majd a takazer az ulokerol.


A papirt se toltsd fel ott. Legyen kifogyva.


Hisz atakaritas folyamatban van,nem??


😂

2023. jún. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15%

"#7:


Ne legyél már ennyire borzalmasan naiv."


Magamból indultam ki, amikor nagyon stresszelek és teljesen elboritanak a gondolataim, rengeteg dolgot elfelejtek, ami amúgy alap.

2023. jún. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
0%
Kata megkaptad az Üzenetemet? Írtam egy párat, de nem jött semmi válasz... minden ok?
2023. júl. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
0%

Csiempóóó vagyok :) Csak tudnám, miért sértődnek meg a nők, ha semmi olyat nem írsz amitől meg kellene sértődni...

Ötlet?

2023. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, régebbi a kérdés, de azért válaszolok rá.

Bárcsak utána kiáltottál volna a folyosón, miután felfedezted a kis csomagját, hogy "És a kulát ki fogja lehúzni maga után, nagysága, otthon is otthagyja maga után a mocskát?" Vagy valami hasonlót. Lehet utána már nem lett volna olyan őszinte a mosolya a rosszindulatú rüfkének (de az éppen arra járó kollégái tuti jót derültek volna a műsoron).

2023. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!